Olağanüstü ve Mucizevi bir koçluk çalışmasına hazır mısınız?

Merhaba Sevil Hanım, yaşam koçu olarak sizi seçtiğim günden beri sanki hayatıma sihirliği değeğinizle dokundunuz. İçimdeki kasvetten olumsuz düşünceden depresif moddan hızla çıktım. Ruhum dingin bir seviyede hayatı sanki sevgiyle kucaklıyorum. Arkadaşlarım etrafımdakiler beni tanıyanlar “Sende bişey var çok sakinsin, çok mutlusun, çok değiştin” diyorlar bunları duydukça keyifleniyorum. Ve sizin öğretiğiniz meditasyonlara vizyonlara daha bir sarılıyorum. Ben çok şanslıyım ki sizinle tanıştım hatta bu bana kendimi çok özel hissettiriyor. Ben evrene ve yaratıcıya sizi çıkardığı için karşıma sonsuz teşekkür ediyorummmmmmm. Ve size sonsuz teşekkür ederimmmm.
— Aylin Alkan

Benimle Yaşam Koçluğu çalışmalarının içeriğini anlatabilmek için, bu yola çıktığımda sizlere (şimdiki ve gelecekteki danışanlarıma) yazdığım mektupta yer alan "verdiğim sözleri" paylaşmak istiyorum:

 √ Size "kim" olduğunuzu, gerçek gücünüzü hatırlatarak istediğiniz hayatı yaratmanıza rehberlik etmek

√ Para, İlişki (aile, sevgili, arkadaşlar, hatta kendinizle ilişkiniz), Kariyer, Beden konularında daha ileriye gitmeniz için önünüzdeki engelleri kaldırmak ve "daha motive, daha mutlu, daha keyifli" bir versiyonunuzu yaşayarak yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlamak

√ Öğretmek

√ Desteklemek

√ İçsel rehberliğinizin gücünü fark ettirmek ve spiritüel yönünüzü hatırlatmak

EFT, A Course in Miracles, Kundalini Yoga ve Meditasyonları, Vizyonlama ve daha birçok teknikle zenginleştirilmiş bu bambaşka deneyime ve içinizde daha fazlasını isteyen, hak eden, daha mutlu yaşamayı isteyen size "izin verin".

Aldığım eğitimler ve yolculuğum hakkında daha fazla bilgi için => Hakkımda

tumblr_mjco89cUVY1rkz363o1_1280.jpg

Aylık paket "bEN V2.0" (DAHA MUTLU BEN)

İsteklerinizi elde etmek ve "daha motive, daha mutlu, daha keyifli" bir versiyonunuzu yaşamak ve bu yolculuğun tadını çıkarmak kesinlikle "mümkün"!  Haftada bir gerçekleştireceğimiz seanslar sırasında

- Hedefinizi belirlemeyi, netleştirmeyi ve onunla nasıl hizalanacağınızı

- Değişimden, geçmişten, duygularınızdan ve çevrenizden kaynaklı korkularınızı dönüştürmeyi, blokajlarınızı bırakmayı,

- İçsel rehberliğinizi duymayı

- Evrensel enerji ile hizalanmayı öğrenecek ve isteklerinizin ne kadar hızlı gerçekleştiğine inanamayacaksınız. 

Çünkü, "herşey mümkün" ve ihtiyacınız olan teknikler yanımızda! Hayal etmekten ve istemekten korkmayın; çünkü herşey önce "hayal" etmekle başlar!

"Thoughts become things" (Düşünceler nesnelere/olaylara dönüşür) (Mike Dooley)

 Daha fazla bilgi almak için bana yazın.

“.... oysaki sürekli ilişkimle ilgili çalışıyordum ama hala düşe kalka devam ediyordu. Nasıl olurdu ben bu kadar uğraşırken 5 yıllık bir ilişki buralara gelebilirdi? Bütün özgüvenim, umutlarım yerlerdeydi ve yol bir gün beni şükürler olsun ki Sevil’le buluşturdu. Bir arkadaşım Sevil’in ilişkilerle ilgili bir çalışma yaptığını ve faydalı olabileceğini söyledi. “Bu kızla nasıl çalışacaktım ki? Faydası olur mu?” diye egomla savaşmaya başladım. Çünkü egom aslında mutlu olmak istemeyen Ebru’yu güvende tutmaya çalışıyordu. İlk adım olarak egomu ikna edip Sevil’le mucizevi seansımı gerçekleştirdim hani derler ya hayatımım kırılma noktası diye; İşte ilişkimdeki kırılma noktası bu seanstan sonra değişen bakış açımla gercekleşti. 5 senelik düşe kalka giden bir ilişki birden zirveye çıkmaya baslamıştı ki egom yine oyun oynamaya kalktı ve ben buna yenik düşerek ilişkimi sonlandırdım. Bu durumda bilin bakalım ilk kimin kapısını caldım?? 😊
evet evet tabii ki de Sevil’in! Bana öyle kapılar penceler açtı ki! Oturduğum yerden sadece içselliğimi değiştirerek! muhteşem bir törenle yüzükleri taktık hem de büyük bir heyecanla sanki daha yeni aşık olup tanısan bir çift gibi... Senelerin hiç bir önemi olmadığını, ilişkinizi ya da hayatınızı istediğiniz yöne çevirmek için her yeni günün muhteşem bir fırsat olduğunu, “sen değişirsen dünya değişir”i öğrendim. Karşımda, “Asla evlenmem!” diyen bir adam varken, artık “Nişan yapalım! Bir daha ki ay hemen evlenelim, ben hep seninle olmak istiyorum!” diyen, bana özlemle aşkla bakan bir adam vardı. Hayatımızda böyle bir dönüşümün hiç zor olmadığını gördüm ve keyfini çıkarıyorum😊 Çok degil, sadece Sevil’le yaptığım çalışmalarla, bir mucize tadında, önce kendime olan güvenimi ve saygımı bana geri kazandırdı. Daha sonra da bugün hayatımda en doğru kararı vermişim dediğim ilişkimi tam istediğim gibi yaşayabilmeyi...😍Ben bu yeni Ebru’yu daha çok seviyorum. Binlerce kez şükürler olsun iyi ki varsın Sevil! İyi ki hayatımdasın ve hep hayatımda kal. Haydi sizde durmayın memnun değilseniz bir şeylerden sakın yenilmeyin kendinize. Tekrar ayağa kalkın ve hakettiğiniz mutluluğu, hayatı, ilişkiyi, işi yakalayın! Ben Sevil’den aldığım eğitim sayesinde bunların hiç de zor olmadığını deneyimlemenin tadını çıkarırken siz egonuza yenik düşmeyin, olur mu?😊😊 İstediğiniz her şeyin hayallerinizden bile güzel olması için adım atmaktan çekinmeyin ki benim gibi mutluluk yazıları yazın, paylaşın. Koskocaman sevgiyle💕💕”
— Ebru Karanlık
tumblr_mlsetsKySj1rkz363o4_1280.jpg

"Sevgi Dolu İlişkim" Programı

"Sevildiğinizi özgürce hissettiğiniz, önşartlar olmadan sevginizi rahatça gösterebildiğiniz, sizi destekleyen, güçlendiren ve keyifle yaşadığınız ilişki" sizin de hakkınız!  Program süresince;

-Hangi korkuların şimdiye kadar sizi engellendiğini bulup, onları bırakmayı

-Tekrar eden istemediğiniz durumlar yerine istediğiniz deneyimleri hayatınıza dahil etmeyi

-Farkında olmadan nasıl ve neden kendinizi sabote ettiğinizi, direnç noktalarınızı

-Endişe duymadan, daha özgür bir ilişki yaşamanın sizin için ne demek olduğunu

-Başkaları için değil, daha özgür olmak için "affetmeyi"

-Kalp Çakranızı açarak sevgiyi ilişkilerinizin merkezine koymayı

-Siz değiştikçe yaşadığınız ilişkilerin nasıl değiştiğini deneyimleyecek ve daha ilk haftadan itibaren hayatınızda "sevginin" nasıl daha fazla var olduğunu göreceksiniz.

Daha fazla bilgi almak için bana yazın.

Sen insana gücünü ve ışığını hatırlatan ve anlayan, sevgi dolu süper bir yaşam koçu’ sun
— Sevim Yıkılmaz

FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜM PROGRAMI

Siz de hayal ettiğiniz hayatı yaşamak istemez misiniz?

-Rahat rahat tatile çıkmak

-İstediğiniz evde yaşamak

-O rahat konforlu arabayı kullanmak

-Ay sonlarında birikim hesabınıza bakarak keyiflenmek

-Kredi kartını sadece nakit paranız yanınızda olmadığı için veya verdiği ayrıcalıklar için kullanmak

-Ertelediğiniz yurtdışı gezisine çıkmak

-Daha fazla yardım etmek ve hepsinden önemlisi

Para harcarken ve kazanırken "özgür" hissetmek! 

PARA= ENERJİ

PARA= DEĞER ENERJİSİ

Program sırasında, ne kadar paraya izin verdiğinizin "değer" enerjinizle ilişkili olduğunu öğrenecek; önünüzde duran inanç sistemlerini inceleyerek, size engel olan kalıpları serbest bırakmaya, para enerjisine daha çok izin vermeye, korkuları dönüştürmeye başlayacaksınız. 

Para ve bereketli bir yaşam sizin doğuştan hakkınız!

İhtiyacınız olan "para ile ilişkinizi" dönüştürmek, kendi değer enerjinizi yükseltmek ve korkularınızdan özgürleşmek.

Doğru inanç sistemleri + Doğru alışkanlıklar + Doğru Bilgi => BEREKETLİ YAŞAMINIZ

Berekete, paraya izin vermediğiniz her an hayatınızdan çalıyorsunuz; finansal özgürlüğünüzü yaşamak için bugün adım atın!

Daha fazla bilgi almak için bana yazın.

“Yaşadığım zorlu geçen bir sürecin ardından, bundan sonra hayatımda her şeyin yumuşakça ve kolayca olmasına niyet ettiğim bir sırada Sevil’le tanıştık ❤
Karşıma çıktığı sıralarda yaşadığım bazı kötü tecrübelerden dolayı kişisel gelişime karşı ciddi bir direnç içerisindeydim çünkü bu konuda ciddi bir zarar gördüm ama bir yandan da yeniden o alanda ve doğru insanlarla olmayı arzuluyordum. Bu duygularımı Sevil ile paylaştığımda yap veya yapma demedi, şu an buradaysan içinde bunu isteyen bir tarafın var, sadece dene dedi..O an bu bana çok yumuşak gelmişti, zorlayıcı bir durum yok sadece deneyeceğim. Şu an geldiğim noktada ise; neredeyse tüm programlarına katılıyorum. ❤
Sevil’le çalışmaya başladığım andan itibaren kalbime dokunduğunu hissettim, yumuşak ama son derece prensipli tavrı, yaptığı işe tüm kalbini koymuş olması, sıcaklığı, samimiyeti ve daha önce bilgi sahibi olduğum ama takıldığım noktalardaki çözüm yolları, yöntemleri ve verdiği bilgilerle kişisel gelişim alanına olan direncim kırıldı ve gerçekten hayatımda gözle görülür değişimler olmaya başladı. Sevil’den öğreniyor olduğum ve öğrendikçe kendimi çok daha iyi hissetmeye başladığım en önemli şey ise hiç kimseye, hiç bir şeye değil sadece Evren’e ve kendime güven duyarak yaşamanın ne anlama geldiğini kavrayabilmek ! Gerçek anlamda bunun ne demek olduğunu Sevil’le anlamaya ve hissetmeye başladım. Bunu anlamaya başladığınızda işte o zaman gerçek anlamda değişim başlıyor. Seni tanıdığım için şükürler olsun.
Teşekkür ediyorum”
— HÜLYA BESLER - Bolidya.com / Kurucu & Yönetici