Olağanüstü ve Mucizevi bir koçluk çalışmasına hazır mısınız?

Merhaba Sevil Hanım, yaşam koçu olarak sizi seçtiğim günden beri sanki hayatıma sihirliği değneğinizle dokundunuz. İçimdeki kasvetten olumsuz düşünceden depresif moddan hızla çıktım. Ruhum dingin bir seviyede hayatı sanki sevgiyle kucaklıyorum. Arkadaşlarım etrafımdakiler beni tanıyanlar “Sende bişey var çok sakinsin, çok mutlusun, çok değiştin” diyorlar bunları duydukça keyifleniyorum. Ve sizin öğretiğiniz meditasyonlara vizyonlara daha bir sarılıyorum. Ben çok şanslıyım ki sizinle tanıştım hatta bu bana kendimi çok özel hissettiriyor. Ben evrene ve yaratıcıya sizi çıkardığı için karşıma sonsuz teşekkür ediyorummmmmmm. Ve size sonsuz teşekkür ederimmmm.
— Aylin Alkan
 
facefotom.jpg

Online olarak gerçekleştirdiğimiz bireysel seanslar ile daha önce hayatlarını dönüştüren ve istedikleri hayatları yaşamaya başlayan danışanlarımın hikayelerini okumak için => Danışanlarımdan Dinleyin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Benimle Yaşam Koçluğu çalışmalarının içeriğini anlatabilmek için, bu yola çıktığımda sizlere (şimdiki ve gelecekteki danışanlarıma) yazdığım mektupta yer alan "verdiğim sözleri" paylaşmak istiyorum:

 √ Size "kim" olduğunuzu, gerçek gücünüzü hatırlatarak istediğiniz hayatı yaratmanıza rehberlik etmek

√ Para, İlişki (aile, sevgili, arkadaşlar, hatta kendinizle ilişkiniz), Kariyer, Beden konularında daha ileriye gitmeniz için önünüzdeki engelleri kaldırmak ve "daha motive, daha mutlu, daha keyifli" bir versiyonunuzu yaşayarak yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlamak

√ Öğretmek

√ Desteklemek

√ İçsel rehberliğinizin gücünü fark ettirmek ve spiritüel yönünüzü hatırlatmak

EFT, A Course in Miracles, Kundalini Yoga ve Meditasyonları, Vizyonlama ve daha birçok teknikle zenginleştirilmiş bu bambaşka deneyime ve içinizde daha fazlasını isteyen, hak eden, daha mutlu yaşamayı isteyen size "izin verin".

Aldığım eğitimler ve yolculuğum hakkında daha fazla bilgi için => Hakkımda ya tıklayabilirsiniz.

Sen insana gücünü ve ışığını hatırlatan ve anlayan, sevgi dolu süper bir yaşam koçu’ sun
— Sevim Yıkılmaz

 

BİREYSEL SEANSLAR NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Öncelikle süper haber: Seansları online bir ortamda gerçekleştiriyoruz! :) Benim Amerika'da; senin Türkiye'de, Hollanda'da, İngiltere'de veya Dünya'nın herhangi bir noktasında olman seanslarımızın gerçekleşmesinin önünde engel değil! Yeter ki internetin olsun:)

-Seansları güzel bir platform üzerinden yüz yüze görüşerek gerçekleştiriyorum. Skype benzeri ama daha iyi bir program. Seanslara başlamadan öncesinde program ile ilgili detay bilgileri asistanım size ulaştırıyor.

-Kararlaştırdığımız gün ve saatte her hafta online olarak buluşuyoruz (Gün ve saatte değişikliğe ihtiyacımız olur ise 24 saat öncesinden haberleşiyoruz. )

-Seans süresi 1 saat.

-Seansların sonrasında bir sonraki buluşmamıza kadar yapacağınız ev ödevleriniz oluyor:) Meditasyonlar, yazma egzersizleri vb... Bunlar hem bilinçaltınızda değişim üzerinde çalışıyor hem de bir sonraki hafta daha da derinleşmemizde yardımcı oluyor.

-Çalışmaya karar verdikten sonra size hem kullanacağımız programla ilgili ihtiyacınız olan bilgileri ulaştırıyorum hem de ilk seans öncesinde yanıtlamanızı ve üzerine düşünmenizi istediğim soruları veriyorum.

-Bireysel olarak benimle aylık, 3 aylık veya 6 aylık paketle çalışabiliyorsunuz.

-Ödemeleri kredi kartı ile veya hesaba nakit göndererek gerçekleştirebiliyorsunuz.

İlişki, İş, Para, Özgüven, Kendini sevmek, Stres yönetimi... Hayatında yolunda gitmeyen ve değiştirmek istediğin alanda sana yardımcı olmak için buradayım. Şu anda sıkıntı yaşadığın konuda sana nasıl yardımcı olabileceğim ile ilgili daha fazla detay almak için bana yaz.

Bireysel seanslar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bana yazın.

İstediğiniz hayatı yaşamanız için size rehberlik etmeyi heyecanla bekliyorum.