Yeni fırsatlar için bunu yap 👉

Geçtiğimiz hafta çok alışık olmadığım bir şey oldu: 2 gün boyunca programsızdım! :)
Geçirdiği her günü planlı, programlı ve dolu olan benim gibi biri için açıkçası bu biraz istisna bir durum. Sana şöyle bir örnek vereyim; çoğunlukla dinlenme / kendini şımartma zamanlarımı bile ajandama koymam gerekiyor ki, unutmayayım:)

Duydun mu bilmiyorum, bu cumartesi California'ya taşınıyoruz. East Coast'dan West Coast'a taşınırken de sadece yanımıza belirli eşyaları alacağız - Jeep'imizin kapasitesine güveniyoruz:) - Bu da bu evdeki bir çok eşyayı bırakmak anlamına geliyor. Hem bu eleme işlemi için, hem gitmeden arkadaşlarımla vakit ayırmak için, hem de 1 haftalık yolculuğa kendimi hazırlamak için bu 2 haftamı oldukça boşaltacak şekilde planladım. Sadece Yaratım Kursu ve bireysel seanslarımı programa koyup, diğer her şeyi önceden tamamladım. Sonuç; arkadaşlarımla planım olmayan 2 gün ve neredeyse hiç bir iş yapmadım!
Ve ne oldu biliyor musun?
Yaratıcılığım coştu! :)
Yıl sonuna kadar ve hatta 2020'in ilk 6 ayını dolduracak workshop, kurs, yeni proje, fikirler... hepsi inanılmaz şekilde ve beni acayip heyecanlandırarak (ki bu da doğru yolda olduğumu gösteriyor) aktı! Cep telefonumdaki Notes'a minnettarım:))

Ve bu 2 gün bana bir kez daha hatırlatmış oldu: Yaratıcılık ve Yenilik istiyorsan "boşluk" yarat!

İlişki istiyorsun ama programın sürekli arkadaşlarınla yaptığın planlarla dolu; işinin büyümesini ya da ek fırsatları çağırıyorsun ama ağzından "meşgulüm, çok yoğunum, nefes almaya vaktim yok" cümleleri eksik olmuyor; ya da yaratıcılık ve yeni fikirler istiyorsun ama 7/24 programın mevcut düzeninle kapılmış durumda...

Siparişlerinin gelmesi için onlara "boşluk" yaratmalısın!

Yaratıcılığı ve Yeniliği akan su gibi düşün.
Onları alabilmen için kabında boşluk olması lazım: Programında & Hayatında!

Herşeyi planlarsan güzel sürprizlere nasıl izin vereceksin?
"Benim hayatım zaten dolu, buna yerim yok" alt mesajın olacak:(

O zaman gel şimdi bilinçli bir seçim yap ve hem yaratıcılığının hem siparişinin hayatına akması için aşağıdaki 3 adımı uygula:

1- O isteğin hayatına geldiğinde onun hayatında kaplayacağı yeri düşün. Ve bugün onun için boşluk yaratmaya başla: Cüzdanında yeni akacak paraya yer ayarlamak, evdeki dolapta sevgilinin kıyafetlerine yer açmak ya da dizi izlemeyi bırakıp "yeni işin" için zaman yaratmak gibi...

2- Her gün en az 15 dakika ya da haftada 2 saat boşluk yarat. Eğer bunu takvimine not edeceksen, "Evren ile randevu" diye not alabilirsin:) Bu anlarda sadece kendinle baş başa kal. Dikkatini dağıtan başka birşey olmadan. Sadece Sen ve Evren:) Gün içinde hep biz Evren ile konuşuyoruz; onu ne zaman dinleyeceğiz? :)

3- "Evren boşlukları sevmez, doldurur" bu mantrayı tekrarla. Yer açmamamızın, kendimizi sürekli birşeylerle meşgul etmemizin en büyük sebebi Evren'e güvenmemek ve "kaybetme" korkusu. Eksik kalmaktan, yoksun kalmaktan korkuyoruz ve bu Ego! Eğer bıraktığından çok daha güzelinin geleceğine güvensen, sence kaybetme korkusu kalır mı???

Gerçek SEN, tam ve bütün olduğunu ve Evren'in ihtiyaçlarını karşılayacağını biliyor ama Ego ise sana sürekli kendini küçük ve eksik hissettirme çabasında. O yüzden eski sevgili, yürümeyen arkadaşlıklar, şikayet edilen işler aynen hayatında olmaya devam ediyor; çünkü sen "bırakmayı" seçmiyorsun.

Bu hafta güvenmeyi seç!
Sen güvenip o adımı attığında o boşluğun doldurulduğunu göreceksin ve daha da çok güveneceksin! Ama o ilk adımı atmazsan, Evren senin yanında olduğuna seni bir türlü inandıramıyor.

Bugün o adımı at ve sonra tekrarla "Evren, ben yeri açtım; siparişimi bekliyorum"

Ve lütfen bizimle de paylaş! Ben çok merak ediyorum bugün siparişin için, yaratıcılığını arttırmak için hangi adımları attığını? Senin başka yöntemlerin var mı yaratıcılığını arttırmak için kullandığın? Lütfen paylaş bizimle!

Haftaya gücünü hatırlayarak başlamasını istediğin arkadaşlarınla bu bülteni aşağıdaki butonlar aracılığı ile paylaşıp onların da hayatlarının değişmesine aracı ol.

İyiki buradasın! Yaratım yolculuğunda seninle birlikte olmak çok güzel!

Sevgilerimle,
Sevil
İstediğin Hayatı Yarat