Herşey hayatımın hayal ettiğim gibi gitmediğini kabul etmemle başladı. Bu böyle olmamalıydı ve bunun değişmesini oturup bekleyemezdim.
Tek bir seçeneğim vardı:
İçimdeki Yaratım Gücünü Kullanmayı Öğrenmek ve İstediğim Hayatı Yaratmak!
Öyle de oldu.
Şimdi sıra sizlerle bu bilgileri paylaşmakta ve sizlere İstediğiniz Hayatı Yaratmakta rehberlik etmekte!
— Sevil Eskicioğlu Özkal
1aba21_fde0310f84cb4c3d8f51b3624c008cb1.png

Daha önce aldığım eğitimlere ek olarak 2015 yılında, “New York Times Bestseller” yazarı ve NY Times tarafından “a new role-model” olarak adlandırılan, Oprah Winfrey ve Dr. Mehmet Öz gibi ünlü isimlerin programlarında düzenli olarak yer alan, ünlü yazar, motivasyon konuşmacısı ve yaşam koçu Gabriel Bernstein’dan Yaşam Koçluğu, Kundalini Meditasyonları, Motivasyon Konuşmacılığı ve Yazarlık eğitimi aldığım “Spirit Junkie MasterClass”(SJM) programını tamamladım.

Yine Amerika'dayken, 5'i bestseller 12 kitabın yazarı, Marianne Williamson'dan günümüz kadınının, kadın-erkek ilişkilerine ve problemlerine değindiği The Aphrodite Training -On The Convergence of Woman, Goddess and Lover- eğitimine katıldım. 2016 Ekim ayından itibaren, Marianne Williamson'ın New York ekibinde gönüllü olarak çalışmaya başladım ve muhteşem kadının ekibinde olmaktan onur duyuyorum! :)

Gabriel Bernstein ve Marianne Williamson’dan aldığım eğitimlerin yanı sıra; The Tapping Solutions filmi ile milyonlara Emotional Freedom Technique (EFT)’yi tanıtan best seller Nick Ortner’ dan EFT ve The Secret (Sır) filmi/ kitabında yer alan, “Düşünceler gerçek olur” sözüyle tanınan ünlü yazar Mike Dooley’den “Playing The Matrix” eğitimlerini aldım.

Hep en iyi eğitimleri alarak hem kendi dönüşümüme hem sizlerin dönüşümünüze en yüksek faydayı sağlamayı amaçlıyorum.

Bir diğer tutkum olan Kundalini Yoga ve Meditasyonuna olan öğrenme arzumu bir üst seviyeye taşıyarak, Madonna, Cindy Crawford, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers gibi dünya starlarının yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa'dan Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik eğitimini aldım. Gurmukh Kaur Khalsa'nın lider hocalığını yaptığı Kundalini Level 1 Teacher Training (New York City, Golden Bridge Yoga) eğitimini tamamlamak yine hayatımdaki bir dönüm noktasıydı. Bu muhteşem teknolojiyi sizlerle buluşturmaktan onur duyuyorum.

Benim "daha mutlu, daha enerjik, daha sevgi dolu ve daha akışta" olmam; isteklerime rahatlıkla ve güven içerisinde ulaşmam; Evren'in ve içsel rehberliğimin desteğini hissederek yaşamam üzerinde büyük etkisi olan, SJM, Erickson Koçluğu, Emotional Freedom Technique (EFT), NLP, Silva Methodu, Creative Visualization (Yaratıcı Vizyonlama) ve Kundalini Meditasyonlarını hem bireysel hem de grup çalışmalarında sizlere rehberlik ederken kullanmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 

Websitem, haftalık video bültenlerim ve sosyal medyanın yanı sıra, Mart 2016 tarihinden itibaren Milliyet Kadın/Pembenar yazarı olarak da yazılarımla sizlere ulaşmaktayım.

Bugün eşimle birlikte Amerika’da yaşıyorum ve sizlere rehberlik etmekten onur duyuyorum.

Sorularınız için lütfen bana yazın.

Sat Nam!

Sevil Eskicioğlu Özkal

Öncesi

İTÜ İşletme Mühendisliği son sınıfta başladığım iş hayatıma, 10 yıl süresince uluslararası şirketlerde çalışarak devam ettim. MBA eğitimimi 2012 yılında tamamladım. Tutkum olan işi yapma arzumla kurumsal hayattan ayrılmadan önce, uluslararası bir şirkette Operasyon Planlama & Raporlama Müdürü olarak çalışıyordum.

Tecrübe ve eğitimlerimin etkilerini gerçekleştirdiğim seanslarda da yaşamaktasınız:) Mühendislik eğitiminin verdiği analitik düşünme, derinlemesine analiz, çözüm - sonuç odaklılık yetenekleri ile Kişisel Gelişim ve Kundalini Yoga & Meditasyonu’nun spiritüel ve sınırsız yönler ile birleştiriyorum.

“Sevil ile Finansal Özgürlük workshopuna başladığımda hedefim kariyerle ilgiliydi. 9 senedir tayinimi bekliyordum ama bir türlü çıkmıyordu. Benim işte normalde 1-2 seneye çıkan tayin benim durumumda uzadıkça uzuyordu. Çok iyi çalışan olmama ve çok iyi özgeçmişim olmasına rağmen, sürekli bir ret alıyordum. Ya birisi torpille geçiyordu beni, ya da biz kadın istemiyoruz, erkekle çalışıcağız sohbetini duyuyordum. Sevil ile çalışmaya başladıktan hemen sonra hiç beklemediğim halde ve hiç olmadık yerde Hollanda’da bir iş açıldı ve benim oraya gitmem istenildi. Hem de bir hafta içinde! Normalde prosedür gereği 6-7 ay sürmesi gerektiği halde, bir haftaya benim iş kesinleşti ve 1 ay içinde Hollanda’ya yerleştim. Şu an bu e-maili de Hague’dan şirin ve rahat evimden yazıyorum. İşim o kadar güzel ki kelimelere sığdıramam. Tam da hayallerimdeki gibi. Bunun yanı sıra, bereketim tam olarak 7.5 kez arttı, ek gelir kaynakları yarattım hiç beklemediğim halde. Bu 2 ay içinde son 2 senede biriktirdiğimden daha fazlasını biriktirdim. Ben workshopun etkisini böyle deneyimledim. Bütün bu güzellikler için de Sevil’e borçluyum 😍 Teşekkürler Sevil. İyi ki varsın ))))”
💕💕💕😘
— Seljan
 
 
 

ALDIGIM Eğitimler (Detay için eğitimin üzerine tıklayIN)

Ben 5.5 sene süren çok yorucu ve kelimenin tam anlamıyla yaşam sınavı denebilecek bir ilişki yaşadım ve ruhen çok yıprandım. Gerçekten tamamen umutsuz ve mutsuzdum.

Sevil’in İlişkiler Workshop’una (Ve sonrasındaki devam eğitimine) katılmaya da bu süreçte karar verdim. Workshoplarda ilerledikçe hayatım değişmeye başladı, önce kendi değerimi keşfettim, kendime ne kadar çok sınırlar koyduğumu ve önyargılarla kuşatılmış olduğumu farkettim. Bunları farkettikçe Sevil’le birlikte hepsinin üzerine giderek tek tek ilmek işler gibi sevgiyle ve sabırla çözümlerimizi bulduk:) Daha 3. Haftada benim hayatımda mucizeler ard arda gelmeye başlamıştı bile! Etrafımda ne kadar çekici olduğumu söyleyenler, benimle görüşmek isteyenler, hiç olmadık yerden gelen hiç olmadık iltifatlar birden artmaya başladı:) Ben kendime güvendikçe, Sevil’in deneyimleriyle bilgisiyle ilerledikçe yalnız ilişki alanında değil kariyer ve sosyal anlamda da değişmeye başladım.

İnsan inanamıyor ama şu an hayalimdekinden bile çok daha iyi bir ilişkim var –ki mucizevi bir şekilde oldu bu da- , manifestomda ne yazdıysam çok daha fazlasına sahip bir insan çıktı karşıma, hem de bu workshop üzerinden daha 10 ay bile geçmeden… Seviyorum, çok seviliyorum, geçmişi tamamen unuttum ve her sabah aşkla uyanıyorum, sevgilimle yolumuzu aşkla ve mucizelerle çiziyoruz… Kariyerimde inanılmaz bir yükselişe geçtim, bolluk bereketim inanılmaz şekilde arttı, meditasyonlar hayatımın bir parçası oldu, öyle ki hayatımın her alanına nüfus etti bu eğitim… Sadece attığım bir adımla, hiç ulaşamayacağımı düşündüğüm yerdeyim ve doyasıya yaşıyorum bu cennet gibi hayatı:) “
— Yeşim Yıldız