KADINLAR İÇİN FİNANSAL ÖZGÜRLÜK WORKSHOP'u BAŞLIYOR! 

 

HAK ETTİĞİNİZ "BOLLUĞA, BEREKETE, EĞLENCEYE ve DOLU DOLU YAŞAMAYA" İZİN VERMEYE HAZIR MISINIZ?

Hoşunuza giden birşey gördüğünüzde aklınızdan ilk geçen cümle "Ama bunu alacak param yok ki" mi?

Sevgilinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla Para konusunda konuştuğunuzda stres düzeyinizin yükseldiğini mi hissediyorsunuz?

Kendinizi sürekli aynı döngünün içinde sıkışmış mı buluyorsunuz; Para geliyor ve gidiyor ya da bir türlü gelemiyor mu?

Sevil Eskicioğlu Özkal ile 8 Haftalık "Kadınlar İçin Finansal Özgürlük" Workshop' unu kaçırmayın,

16 Şubat'ta Başlıyoruz! 

Ben Sevil Eskicioğlu Özkal, yıllarca para konusunda çalışmayı erteledim; sonra standart verilen aksiyonlarla çözmeye çalıştım, "bütçe yap, bunu düşün, şu tekniği uygula vs vs vs..." Ama hiçbiri bu workshop sırasında sizlere aktardığım bilgileri uygulamaya başlayınca yakaladığım Finansal (ve Duygusal) Özgürlüğü bana vermedi.

PARA'ya izin vermek için 16 Şubat'ta buluşalım, çünkü finansal özgürlüğünüzü yaşamak sizin hakkınız!

Neden kadınlar diye ayırdığımı sorarsanız;

Para = Enerji

Para= Sevgi enerjisi

Para= Değer enerjisi

Ve kendine değer verme, kendini sevme, kendine öncelik verme gibi kavramlar biz kadınlar için farklı çalışıyor. Bu nedenle kadınlara ve kadınların ihtiyaçlarına yönelik bir program dizayn ettim.

1. Kadınlar İçin Finansal Özgürlük Workshopu katılımcısı sevgili Ceren yaşadıklarını ve dönüşümünü bizlerle paylaşıyor. 

 

 

Duygusal ve Finansal Özgürlüğünüze Hoşgeldiniz!

Kadınlar İçin Finansal Özgürlük Workshop'una katıldığınızda;

  • 8 hafta boyunca her Perşembe saat 21.00-22.30 arası online platformda bir araya geleceğiz. Ben sizi göreceğim, siz beni ve workshoptaki diğer arkadaşlarınızı. Hem evinizin konforunda rahatlıkla eğitime katılabilecek hem de grup enerjisinin kaldıraç etkisinden yararlanacaksınız.
  • Kapalı facebook grubunda workshoptaki arkadaşlarınızla 8 hafta birbirinize alan tutup, değişime dönüşüme destek verip yolunuzda emin adımlarla ileyeceksiniz. Çalışmalarınızı paylaşabilecek, sorularınızı sorabileceksiniz.
  • Her hafta eğitimden 2 gün sonra, aklınıza takılanları, çalışmalarınız sırasında öne çıkan sorularınızı bana sorabileceğiniz 30 dakikalık canlı bağlantılar gerçekleştireceğiz. Canlı bağlantıları kaçırırsanız üzülmeyin eğitim süresince videolarınız grubunuzda sizlerle olacak. Böylelikle tekrar tekrar izleyip bilgilerinizi tazeleyebileceksiniz.

 

Kadınlar İçin Finansal Özgürlük Workshop'unda Sizi Neler Bekliyor?

Daha fazla para yaratmak

Kendi değerini korkusuzca ortaya koymak

Para harcarken doğru enerjiyi yakalamak (Size enerji veren ve karşılık olarak daha da fazlasını getiren harcamalar yapmak; enerji kaçıran havuzun altındaki delikleri kapatmak) ve

Pasif geliri anlamak / pasif gelir yaratmaya başlamak

Bolluk ve Bereket Senin Doğuştan Gelen Hakkın!

Bu eğitim sadece finansal özgürlük ile ilgili değil, hayatınızı yeniden yaratmak, kendi gücünüzü yeniden bulmakla ilgili. Burada öğrendiğim araçları hayatımın her alanına uyguluyorum ve muazzam değişimler yaşıyorum. Peki eğitimden sonra neler mi değişti? İstediğim maaşla işe girdim, gelirim inanılmaz arttı ve param artık benimle kalıyor :) Ekstra paraları kolayca yaratıyorum. Parayı seviyorum ve hayatıma kolayca davet edebiliyorum. Kendi değerimin farkına vardım, içsel huzurum, neşem, kendime olan güvenim farkındalığım çok çok arttı. Ve en önemlisi , hayallerime gidecek, yaratacak cesarete, güvene, güce ve kararlılığa sahibim.

Benim hayatımda artık Sevil’den öncesi ve sonrası var, seni çok seviyorum ❤ İyi ki karşıma çıktın sana duyduğum şükranı anlatmaya kelimeler yetmez
— Seher Arslan
 
 

 

Yukarıda saydıklarıma normalde 4.200 TL' ye ulaşabilecekken erken kayıt indirimi ile bu workshop'u 1.333 TL (377 $)' ye sunuyorum. Çünkü;

  • Daha fazla kadının "Bunu yapmak istiyorum ama param yok" diye düşünmek yerine; deneyimlemek istediği güzelliklere odaklanıp, seçim yapmasını istiyorum.
  • Hayatta ruhlarınız daha fazlasını yaşamak isterken, bir enerji olan paranın önünüzde engel olmasını istemiyorum.
  • Hayata küçük oynamaya gelmediniz, daha büyük oynayın istiyorum!

Kısacası; hak ettiğiniz bolluğa, berekete, eğlenceye ve dolu dolu yaşamaya izin verin istiyorum!

 

 

Erken Kayıt İndirimi İçin Son Gün 1 Şubat!

 

1.333 TL (377$)

Üstelik 2 Taksit Fırsatıyla

Sorunuz var ise buradan iletebilirsiniz.

Katılımcı sayısı sınırlıdır, acele edin.

 

16 ŞUBAT'TA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Workshop veya kayıt ile ilgili sorularınız için buradan ulaşabilirsiniz.

.Bu workshop hayatımda başta para olmak kaydıyla bir çok şeyi değiştirdi. Aslında sürekli yaşadığımız ama durup düşünmediğimiz olaylara farklı pencerelerden bakmamızı sağladı. Paranın bizim değerimizi göstermediğini -ki benim bu konuda hep korkularım vardı- öğrendim, korkularımdan özgürleşmeye başladım. Değişim başladıkça olayları gördükçe kalbinizin atışı değişiyor, göğsünüz kabarıyor ve “Artık ipler benim elimde hayatımı ben kontrol ediyorum!” diyorsunuz o özgüven patlamasını tarif bile edemiyorum. Yaşamanız lazım kesinlikle :) Bu mucize yolculukta Sevil Eskicioğlu Özkal ile birlikte olmaktan çok keyif alacaksınız. Sevil’cim sana sonsuz teşekkür ediyorum.
— Gülsüm Kaba
Hak Ettiğin Hayatı Yaşamaya Hazır Mısın?
Sen Değiş, Hayatın Değişsin
— Sevil Eskicioğlu Özkal