Mucizeler Kampı 40 Gün Enerji Videoları
111.00

1 Kasım’da başlayacak olan Mucizeler Kampı'na katılmak için aşağıdan satın alma işlemini tamamlayabilirsin.

Önce kampı sepetine ekle, ardından sepetinden satın alma işlemini tamamla.

31 Ekim’de emailine kampına katılım için ihtiyacın olan bilgiler iletilecek. Sorun olur ise bana sevil@sevileskicioglu.com dan ulaşabilirsin.

Mucizelerle Yaşamaya Hoşgeldin!!!

Quantity:
Kayıt ol
Tam da rehberlik dilediğim anda çıktı karşıma Sevil. Önce kurduğu muhteşem Şükür Maratonu grubuna dahil oldum, hayatımda fark etmediğim güzellikleri keşfettim. Sonra bireysel seanslara başladık ve hayatıma bir mucize gibi dokundu. Her seans kalbimi genişletti, ruhumu hafifletti. Sevil çok özel bir ruh, iyiki onu tanıdım!
— Derya Cumaoğlu -Oyuncu
IMG_4926.JPG

Bireysel Koçluk

Aylık, 3 Aylık veya 6 Aylık Seans Paketleri ile 

İstediğiniz hayatın önündeki engelleri kaldıralım! AŞK dolu, BEREKET dolu, NEŞE dolu ve çok eğlendiğin, MUTLU HAYAT SENİN HAKKIN!

Merhaba Sevil Hanım, yaşam koçu olarak sizi seçtiğim günden beri sanki hayatıma sihirliği değeğinizle dokundunuz. İçimdeki kasvetten olumsuz düşünceden depresif moddan hızla çıktım. Ruhum dingin bir seviyede hayatı sanki sevgiyle kucaklıyorum. Arkadaşlarım etrafımdakiler beni tanıyanlar “Sende bişey var çok sakinsin, çok mutlusun, çok değiştin” diyorlar bunları duydukça keyifleniyorum. Ve sizin öğretiğiniz meditasyonlara vizyonlara daha bir sarılıyorum. Ben çok şanslıyım ki sizinle tanıştım hatta bu bana kendimi çok özel hissettiriyor. Ben evrene ve yaratıcıya sizi çıkardığı için karşıma sonsuz teşekkür ediyorummmmmmm. Ve size sonsuz teşekkür ederimmmm.
— Aylin Alkan
 
IMG_8505 2.JPG

"Online"

 

Mucizeler Kampı

40 Gün boyunca hergün yepyeni tekniklerle enerjini yükseltip MUCİZELERE izin vermeye hazır mısın?

ENERJİNİ YÜKSELTİP MUCİZELERE İZİN VERMEYE HAZIR MISIN?

EVREN isteklerini yarattı ve isteklerin şu anda seni bekliyor; hayalindeki iş, sevgi dolu ilişki, keyifli bir yaşam ve çok daha fazlası. Yapman gereken, "Enerjini yükseltmek, Evren'in enerjisi ile hizalanmak ve Mucizelere İzin Vermek".

40 gün boyunca her gün bir yeni teknik öğreneceğin ve enerjini yükselteceğin MUCİZELER KAMPI'na katıl ve MUCİZELERİ YAŞAMAYA BAŞLA.

11 ŞUBAT'TA BAŞLIYORUZZZ!

Sayfaya Git →

Hayatımda ne yapacağımı, nereye gideceğimi, nereden başlayacağımı bilmediğim bir dönemde Sevil’le karşılaştık. Tam dibe vurduğum bir dönemdi; acılarla biten ilişki, en yakın dostun intiharı, işimi kaybetmem, borçlar... Herşey bu kadar üstüme gelirken sadece ayakta kalabilecek çareyi arıyordum. Tesadüfen karşılaştığım Mucizeler Kampını tereddütsüz satın almaya karar verdim. İçeriğinden zerre haberim yok ama adı kamp belki birşeyler düzelir düzene girer dedim. Kamp yolculuğu başladı hayatım boyunca ilk defa birşeye istikrarla başlayıp bitirdim. Bu benim icin bir sınıf öteye geçmekti ve geçtim!
Mucizeler Kampı ile gerçek benliğime döndüm. Ölüm acısını, aşk acısını, parasızlığı, işsizliği tam 2 haftada dönüştürdüm.

Vizyonuma uygun o işi yarattım!!! Aşk acımı şifalandırdım. Ölüm, yalnızlık gibi korkularımın aslında yeniden doğuş olduğunu keşfettim. Bağımlılıklarımdan tamamen özgürleştim!
En güzeli Mucizeler Kampı benim ilk yardım çantam oldu! Ne zaman ki yürüdüğüm yolda düşüp bir yerimi kanatsam, kendime pansuman yapmayı ve çantadakileri kullanmayi biliyorum. Teşekkürler Sevil, Teşekkürler Mucizeler Kampı!
— Deniz Turkyılmaz
 

Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersleri

Bu muhteşem teknoloji ile hızlı dönüşümler yaşamak ve içindeki yaratım enerjisini uyandırmak için, bireysel derslerle sana rehberlik ediyorum. Dünyanın neresinde olursan ol, benden öğrenmek için tek ihtiyacın olan iyi bir internet bağlantısı;)

Evinin konforunda derslerine katılırken, senin ihtiyacına özel hazırladığım program sayesinde dönüşümlerin tadını çıkarmaya başlayacaksın.

Zihnimin susmasına, iç sesimi fark etmeme ve sezgi yeteneğimin hayallerimin ötesinde bir noktaya gelmesine aracı olan Kundalini Yoga benim vazgeçilmezim.
Şu anda hayal ettiğim hayatı yaşıyorsam, bunda Kundalini Yoga ve Meditasyonların etkisi çok büyük. Herşeyi o kadar kolaylaştırdı ve Evrenle beraber yaratımı benim için o kadar güzel bir noktaya taşıdı ki; bu teknolojiyi en iyilerinden öğrenmem ve sizlerle paylaşmam gerekiyordu.
— Sevil Eskicioğlu Özkal
 

YARATIM KULÜBÜ

Facebook'taki Yaratım Kulübü kapalı grubu;

*Kişisel Gelişim ile ilgilenen, 
*Kendi sınırlarından özgürleştikçe daha fazlasını yaratabileceğine inanan,
*Evren ile birlikte yaratımı öğrenmek, daha da ilerletmek isteyen,
*Enerji, Çekim Yasası ve Spiritüelliğe ilgi duyan,
-Kendini değiştirdikçe, hayatının değişeceğine inanan/inanmak isteyen
Ve SEVGİyi seçenlerin grubudur.

Yaratım Kulübü Facebook Grubuna Katıl →

 

FACEBOOK ŞÜKÜR MARATONU DESTEK GRUBU

Sürekli uygulandığında etkisini rahatlıkla göreceğiniz şükretme egzersizini günlük alışkanlık haline getirelim; birbirimizi destekleyelim; birbirimizden esinlenerek ve eğlenerek yazıp paylaşabilelim diye Facebook'ta sevileskicioglu.com üyelerine özel bir grubumuz var.

Şükür Maratonu Grubuna katıl→