Zihnimin susmasına, iç sesimi fark etmeme ve sezgi yeteneğimin hayallerimin ötesinde bir noktaya gelmesine aracı olan Kundalini Yoga benim vazgeçilmezim.
Şu anda hayal ettiğim hayatı yaşıyorsam, bunda Kundalini Yoga ve Meditasyonların etkisi çok büyük. Herşeyi o kadar kolaylaştırdı ve Evrenle beraber yaratımı benim için o kadar güzel bir noktaya taşıdı ki; bu teknolojiyi en iyilerinden öğrenmem ve sizlerle paylaşmam gerekiyordu.
— Sevil Eskicioğlu Özkal

Daha fazla enerjik olmayı, içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı ve karşılaştığın zorlukların üstesinden rahatlıkla gelmeyi ister misin?

KUNDALİNİ YOGA VE MEDİTASYON, HAYATINI DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN SANA YARDIM EDEN ÇOK GÜÇLÜ BİR TEKNOLOJİ

Kundalini "farkındalık", Yoga "sınırlı olan ile sınırsız olanın birleşmesi" demek. Kundalini Yoga, farkındalık yogası. Senin içindeki gerçek seni "Evrenin bireyselleşmiş hali olma / Evrenle bütün olma" halini sana hatırlatan; çocukluğundan beri kendini sınırlandırmana neden olan öğrendiğin kalıpları unutup gerçek potansiyelini ortaya koymanı sağlayan bir teknoloji.

Esnek veya güçlü olmak zorunda değilsin. Daha önce yoga yapmış olmana da gerek yok. (Ben de Kundalini Yoga ile tanışana kadar hiç yoga sınıfında bulunmamıştım:) ). İster genç, ister yaşlı, ister sporcu, ister kronik rahatsızlık çeken yani herkes bu muhteşem bilgi ve teknolojinin faydalarından yararlanabilir. Tek yapmanız gereken; bunu yapmaya açık olmak ve dönüşüme izin vermek.

 
sevilkundalini.png

Kundalini Yoga ile en enerjik, en çok seni tatmin eden hayatı yaşamanı sağlayacak olan içindeki yaşam enerjisini uyandıracaksın.

Nefes teknikleri, hareketler ve meditasyon ile sınırsız potansiyelini fark edecek, istediğin hayatı yaşamanın önünde duran engellerini aşacaksın.

Gurmukh & Ben & Gurushabd  

Gurmukh & Ben & Gurushabd

 

Kundalını yoga EGİTMENLİK EĞİTİMİ MEZUNİYET TÖRENİ'nden

Madonna, Cindy Crawford, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers gibi dünya starlarının yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa ve eşi Gurushabd. Gurmukh Kaur Khalsa'nın lider hocalığını yaptığı Kundalini Level 1 Teacher Training (New York City, Golden Bridge Yoga) eğitimini tamamlamak hayatımdaki bir dönüm noktasıydı. Şimdi bu teknolojiyi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. (Resimden de belli değil mi, ağzım kulaklarımda:))) )

 

ONLİNE DERSLER SAYESİNDE DÜNYANIN HER YERİNDEN DERSLERE KATILABİLİRSİNİZ

Evet doğru duydunuz! Evinin konforunda, bir de trafik stresi çekmeden ders yapabilmen mümkün.

Kundalini Yoga ve Meditasyonunda 5000 den fazla kriya var; yani set. İhtiyacın olan konuya göre sinir sistemini güçlendirmekten, korkulardan arınmaya; kalp çakrasını açarak ilişki kapasiteni açmaktan bolluk ve berekete izin vermeye kadar tamamen senin ihtiyacına yönelik dersler yaparak bu muhteşem teknolojiyi sana ulaştırıyorum. İşin bir de bonusu var:) Bir hafta boyunca dersin kaydını izleyip, tekrarlayabiliyorsun. 

Haftada 2 gün 1.5 saatlik ders (+15 dakikalık telefon seanslarımız -ihtiyacını belirliyoruz-) hakkında bilgi almak ve bu özel deneyimi yaşamak için bana yaz.

Özel Kundalini Dersleri →

Sevilden 5 haftalık 10 kundalini seansı paketini aldım ve bu kararım için çok mutluyum. Hem fiziksel, hem ruhsal etkilerini daha ilk haftalardan hissetmeye başladım. Eskiden hiç esnek olmayan vücudum daha esnemeye başladı, seanslar sonrasında kendimi çok enerjik, mutlu ve huzurlu hissediyorum. Hayatımda güzel yaratımlar deneyimliyorum. Tüm bu süreçte Sevil çok yardımcı oluyor. Beni dinliyor ve benim ihtiyaclarıma göre program ayarlıyor. Çok desteklendiğimi hissediyorum. Kendimi çok dengede hissediyorum. Her seansı güzel bir meditasyonla tamamlandırıyoruz ve sanırım en sevdiğim kısmı da bu. Kendi üzerimde çalıştığımı hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Kendime yaptığım bu yatırım için, kendimi böyle şımarttığım için de kendimle gurur duyuyorum. Yolculuğuma eşlik ettiği için ve kendi bilgeliğini benimle paylaştığı için de Sevile sonsuz teşekkür ediyorum.
— Seljan
 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BANA yaz