Evren'den Mesajını Duy- Sevil'den Kart Okuma Seansı

CCDB47D2-17E8-4D87-97E8-B8F1521A00A1.JPG
CCDB47D2-17E8-4D87-97E8-B8F1521A00A1.JPG

Evren'den Mesajını Duy- Sevil'den Kart Okuma Seansı

25.00

Satın alırken "konuyu düşün".

Ben Evren'in sana mesajını iletmesinde aracı olacağım. Evren/İç sesim hangi desteyi kullanmamı söylerse onu kullanacağım. Sen yazmasan bile Evren konuyu biliyor, o yüzden zorunda değilsin fakat istersen Bilgi Formunda konuyu seçebilirsin / yazabilirsin.

Senin için, iç sesimin yönlendirdiği desteyi kullanacağım. Sen satın alma işlemini tamamladıktan sonra "Geçmiş- Şimdiki Zaman- Gelecek" konsepti ile senin için kart çekip kartları detaylı olarak yorumlayacağım. (Şimdiki durumun oluşma sebebi ne; Şu anda ne yapmalısın; Geleceğinde ne görünüyor ve neye odaklanmalısın) Kartlarla ilişkili egzersiz veya ek notlar var ise yine detaylı olarak sana ileteceğim.

Kart okumanın sonuçlarını sana 48 saat içerisinde mail üzerinden ileteceğim ve ek sorun olur ise bana mail üzerinden "bir kere" daha sorabileceksin. Eğer iç sesin "Evet" diyorsa,  Evren'in sana mesajını iletmek benim için bir onur. Aşağıdan Satın Al a tıkla ve Bilgi Formunu doldur. Ardından sepetine eklediğin ürünü satın alma işlemine devam edebilirsin.

Quantity:
Satın Al