IMG_9905.jpg

Sevil’i arkadaşım Gözde sayesinde tanıdım. Facebook’ta Sevil’in kurmuş olduğu Yaratım Kulübü’ne üyeydi Gözde. O kadar iştahla anlatıyordu ki orda olan biteni; ben de merak edip hemen üye oldum. Sonra minik bir keşif yolculuğuna çıkıp videoları izlemeye başladım. Kimmiş bu Sevil, onu da araştırdım :) Ve Sevil’in o güzel, huzurlu enerjisini , özellikle de içindeki o engin sevgi enerjisinin gücünü ve alanındaki doymuşluğunu görünce hemen rehberim olsun istedim. Ne mutlu ki o da beni kabul etti. 

Sevil ile çalışmak istediğim konu sağlıktı. Yaşadığım her iyi ve kötü olayda bedenim hastalık üretiyordu. Doktor görmekten, ilaç kullanmaktan bıkmış olan ben ne yaparsam yapayım hastalıklar zincirinden kurtulamıyordum. 

Birlikte 4 özel seans yaptık. Öğretileri bana o kadar iyi geldi ki, ruhum onunla çalıştığımdan beri inanılmaz huzurlu ve inanır mısınız, ben hiç hasta olmadım. :) Yalnızca sağlıkla da sınırlı kalmadık tabi. Bireysel seanslar o günkü ihtiyaca göre yön değiştirebiliyordu çünkü. 

Onunla yaptığımız her seans bir uyanıştı benim için. İçimde olduğunu bildiğim ama uyandırmakta zaman zaman zorlandığım gücümü birlikte uyandırdık. Her başarımda benim kadar sevinmesi, beni gerçekten önemseyip benimle özel olarak ilgilenmesi ise bonusum oldu. 

Sevil sayesinde hiç olmadığım kadar dengede ve huzurlu hissediyorum. Onunla çalışmanızı tüm kalbimle tavsiye ederim. 

Teşekkürler Sevil. Benim canım rehberim... 

 

MELTEM AYDAŞ

Meltem.JPG

Sevil, muhteşem kadın! Tam bir afrodit kendisi. Şükürler olsun ki onunla yolumuz kesişti ve birebir çalışma fırsatım oldu. Bütün enerjisini ve bilgisini ortaya koyarak bana efsane şeyler öğretti. Onun öğrettikleriyle yoğruldum. Bana şekil verdi tıpkı bir heykeltraş gibi beni yonttu acı veren kısımlarımı temizledi. Bunların kolay olduğunu söylemeyeceğim ama ben inanıyordum ki bunları yaşadıktan sonra enfes kokulu çiçekler içerisinde baş köşede yerimi alacaktım. Ki öyle de oldu! Sevil’e olan inancım, onun verdiği ödevleri aksatmadan azimle yapmam ve kendime olan inancım bütün bunları başarmama sebep oldu! Benden muhteşem bir kadın yarattı! Kendimdeki potansiyeli ortaya çıkardı. Hala Sevil’in bana öğrettiği meditasyonları ve egzersizleri uygulamaya devam ediyorum ve benim için inanılması güç ama hep hayal ettiğim şeyleri yaşıyorum! Şükürler olsun ki Sevil’le çalışmışım! Sevil, seni çok seviyorum hep hayatımda ol, hep hayatında olayım! 💜🙏🏻

Sevgiler
Meltem

 
IMG_0631.JPG

MÜFİDE GENçER

Kendinizi güvende hissettirecek, sorununuzu en az sizin kadar sahiplenecek ve en nokta atışı çözümleri görmenizi sağlayacak daha başka birini tanımıyorum!!
Sevil'le iki konuyla ilgili çalıştım. Biri ilişkiler,  diğeri de sıfıra inen hayatımı tekrar yaratmakla ilgiliydi..
Ciddi çok büyük desteği oldu. Onunla birlikte çok yol katettim..
Sonuç!!! Şu an vizyonladığım ilişkiyi yaşıyorum ve çok iyi şartlarda çalıştığım bir işim oldu. Bana tekrardan gücümü hatırlatan bu eşsiz insana çok teşekkür ediyorum! İyiki varsın! O güzel sezgilerin ve kalbin sayesinde hayatımda her defasında yeni alanlara açılıyorum

 
sema-referans.JPG

SEMA ŞENER

Sevil ile Akaşik Kayıtlarımı yorumlama seansı muhteşemdi. Sevil’in yardımıyla hayatımla ilgili yönlendirmeye ihtiyaç duyduğum 3 alan belirledik ve sorularımı oluşturdum. Seansta gelen cevaplar inanılmazdı. Her alan icin ayrı ayrı o kadar yerine oturdu ve o kadar güzel rehberlik etti ki, bu beni çok heyecanlandırdı. Akaşik Kayıt okuma seansını cok tavsiye ediyorum. Sevil ile harika farkındalıklar sizi bekliyor 😉

 

MELİKE YILMAZ

"Yaklasik 2 yıldır kendimin peşindeyim. Tıkandığım birkaç noktayı çözmeye çalışıyorum. Kitaplar okudum, psikoloğa gittim, dinledim, konuştum. Her seferinde çok az şey çözebildim, her çözülme aylar alıyordu ta ki Sevil’in meditasyonları ve haftalık bültenlerine denk gelene kadar. Konular çok tanıdık ve çözümleri çok nokta atışı idi. Sevil’i tanıdıkça , 40 Gün Mucizeler Kampı, Yeni Yıl Ritüeli ve Finansal Özgürlük workshoplarını almaya başladım.
İş, arkadaşlık ve aile hayatımdaki sorunların aslında ne kadar ortak ama aynı zamanda ne kadar bize özel olduğunu gördüm. Bireysel seanslarla yola devam ettim ve mucizeler ciddi oranda hız kazanmaya başladı. İşimden memnun değildim ve sonunda ayrılmaya cesaret edebildim. Üstelik tüm tazminatlarımı alarak. Üstüne 2 ay tatil yaptım, yurtdışında ve yurtiçinde sürekli gezdim, çok güzel yerler ve uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm. Patronum müthiş bir teklifle geri geldi. 2 ay sonra onunla çalışmaya devam edecektim ama tam da benim istediğim şartlarda ofise bağlı kalmadan, hayatta diğer yapmak istediklerime zaman ayırarak ve üstüne iyi bir maaş alarak.
Borçlarımı temizledim , üstüne bir miktar param kaldı ve başka para kaynakları yarattım. Arkadaşlık ilişkilerimde artık çok daha rahatım. Gerçekten sadece çok sevdiğim ve yanlarında iyi hissettiğim kişiler var etrafımda. Enerjimi düşüren hiç kimse yok ve bu müthiş bir rahatlık. Şimdi beynim yaratımdan yaratıma koşuyor. Sürekli üretmek ve yaşamak istiyorum. En güzeli ise şu anki ruh halim ve kazanımlarımın henüz her şeyin başlangıcı olması. Her şeyin çok daha iyi olacağını çok iyi biliyorum
Teşekkürler Sevil, Teşekkürler Evren" 

 
yeşim.jpg

YEŞİM YILDIZ

Ben 5.5 sene süren çok yorucu ve kelimenin tam anlamıyla yaşam sınavı denebilecek bir ilişki yaşadım ve ruhen çok yıprandım. Gerçekten tamamen umutsuz ve mutsuzdum.

Sevil’in İlişkiler Workshop'una (Ve sonrasındaki devam eğitimine) katılmaya da bu süreçte karar verdim. Workshoplarda ilerledikçe hayatım değişmeye başladı, önce kendi değerimi keşfettim, kendime ne kadar çok sınırlar koyduğumu ve önyargılarla kuşatılmış olduğumu farkettim. Bunları farkettikçe Sevil’le birlikte hepsinin üzerine giderek tek tek ilmek işler gibi sevgiyle ve sabırla çözümlerimizi bulduk:) Daha 3. Haftada benim hayatımda mucizeler ard arda gelmeye başlamıştı bile! Etrafımda ne kadar çekici olduğumu söyleyenler, benimle görüşmek isteyenler, hiç olmadık yerden gelen hiç olmadık iltifatlar birden artmaya başladı:) Ben kendime güvendikçe, Sevil’in deneyimleriyle bilgisiyle ilerledikçe yalnız ilişki alanında değil kariyer ve sosyal anlamda da değişmeye başladım.

İnsan inanamıyor ama şu an hayalimdekinden bile çok daha iyi bir ilişkim var –ki mucizevi bir şekilde oldu bu da- , manifestomda ne yazdıysam çok daha fazlasına sahip bir insan çıktı karşıma, hem de bu workshop üzerinden daha 10 ay bile geçmeden… Seviyorum, çok seviliyorum, geçmişi tamamen unuttum ve her sabah aşkla uyanıyorum, sevgilimle yolumuzu aşkla ve mucizelerle çiziyoruz… Kariyerimde inanılmaz bir yükselişe geçtim, bolluk bereketim inanılmaz şekilde arttı, meditasyonlar hayatımın bir parçası oldu, öyle ki hayatımın her alanına nüfus etti bu eğitim… Sadece attığım bir adımla, hiç ulaşamayacağımı düşündüğüm yerdeyim ve doyasıya yaşıyorum bu cennet gibi hayatı:) "

 

SELJAN

seljan3.jpg

"Sevil ile Finansal Özgürlük workshopuna başladığımda hedefim kariyerle ilgiliydi. 9 senedir tayinimi bekliyordum ama bir türlü çıkmıyordu. Benim işte normalde 1-2 seneye çıkan tayin benim durumumda uzadıkça uzuyordu. Çok iyi çalışan olmama ve çok iyi özgeçmişim olmasına rağmen, sürekli bir ret alıyordum. Ya birisi torpille geçiyordu beni, ya da biz kadın istemiyoruz, erkekle çalışıcağız sohbetini duyuyordum. Sevil ile çalışmaya başladıktan hemen sonra hiç beklemediğim halde ve hiç olmadık yerde Hollanda'da bir iş açıldı ve benim oraya gitmem istenildi. Hem de bir hafta içinde! Normalde prosedür gereği 6-7 ay sürmesi gerektiği halde, bir haftaya benim iş kesinleşti ve 1 ay içinde Hollanda'ya yerleştim. Şu an bu e-maili de Hague'dan şirin ve rahat evimden yazıyorum. İşim o kadar güzel ki kelimelere sığdıramam. Tam da hayallerimdeki gibi. Bunun yanı sıra, bereketim tam olarak 7.5 kez arttı, ek gelir kaynakları yarattım hiç beklemediğim halde. Bu 2 ay içinde son 2 senede biriktirdiğimden daha fazlasını biriktirdim. Ben workshopun etkisini böyle deneyimledim. Bütün bu güzellikler için de Sevil'e borçluyum 😍 Teşekkürler Sevil. İyi ki varsın ))))" 
💕💕💕😘

 

PERVİN TALAY

10339179_779288592101595_1669101584688284420_o.jpg

İstediğin Hayatı Yarat Workshop'u harikaydı gerçekten. Dolu dolu iki saat geçirdim. Sevil'in anlatımı, enerjisi, vericiliği ve çok hoşuma giden kendi deneyimleriyle desteklemesi harikaydı. Yaratımlarla ilgili evrenle ilgili kafamda sorular varken, henüz ne istediğimle ilgili çok net değilken, evrenle birlikte yaratımı tam içselleştirememişkençok güzel farkındalıklarım oldu. Evrene ve kendime güvenmeyi, sınırsızlığımı, birşeyi istiyorsam onu gerçekleştirebileceğimi , gücümü hatırlatan bir Workshop'tu . Ayrıca workshop sırasında yaptırdığı meditasyonlar şahane o an hissetmeye başlıyorsunuz zaten bir şeylerin dönüştüğünü.  Ve bu sadece o anla sınırlı kalmayıp Sevil'in de o güzel desteğiyle devam eden bir süreç oluyor. Daha Workshoptaykenistediğiniz hayata adım atmış oluyorsunuz! Tekrar çooook teşekkürler Sevil, iyi ki tanımışım seni, iyi ki varsın

 

MELEK

3 ay kadar Sevil’le birlikte çalışma fırsatım oldu. Bilhassa para ve aşk konularını ele aldığımız seanslar yaptık. Sevil gerçekten muhteşem bir yol gösterici ve çok anlayışlı bir arkadaş! 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Açıkçası yaşam koçluğuna önyargısı olan bir insandım. Sanki bana akıl verecek ya da bunu yap şunu yapma gibi şeyler söyleyeceklerini düşünürdüm :) Fakat asla öyle olmadı! Sizi dinliyor, asla bunu yap şunu yap gibi telkinlerde bulunmayıp kendi iç sesinizi dinlemenize yardım ediyor. Yani aslında cevabınızı siz kendi kendinize buluyorsunuz :)Farkındalığınız gün geçtikçe artıyor. Ve iç sesi takip ettiğinizde ise hayatınızda harikalar yaratabiliyorsunuz. 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Örnek de vereyim size hemen😊 Sevil’le çalışmaya başlamadan bile önce hep araba hayalim vardı. Fakat bunu gerçekleştirebilecek ne cesaretim, ne de param! Çok ilginçtir ki yollarımız kesişti ve şuan yeni bir arabaya sahibim! :) Bir diğer örnek, ilk seanstan sonra sigarayı bırakmam oldu! Bu da uzun süredir aklımda olan fakat gerçekleştiremediğim şeylerden biridir. Ve öyle bir cesaret ve güven geldi ki kendime, artık biliyorum ki istediğim her şeyi kendim yaratabilirim! 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Diliyorum ki sizin de Sevil’le çalışma fırsatınız olur. Her şey için teşekkürler Sevil, iyi ki varsın güzel insan!👏🏻🌸😊
Sevgiler,
Melek

 

CEREN KARACA

"Para ile ilgili enerjisel olarak çok ciddi sorunlar yaşıyordum. İşten ayrılmıştım. İçeride birikmiş param vardı ama eski patronum vermiyordu. İşim yoktu ve para ile ilgili hep gergin ve sıkıntılı bir enerjim vardı. Parayı harcayamıyor, stres yaşıyordum. Paranın bana çok da kolay ulaşamayacağını düşünürdüm. Ama bu eğitimden sonra hepsi değişti;
Herşeyden önce para ile ilgili çok daha iyi hissetmeye başladım. Çok kısa bir sürede birikmiş paramı aldım, hem de çok kolay bir şekilde oldu. Sonra araba aldık ve bolluk bereket içinde yüzmeye başladık. Ve şu an eski işimden çok daha iyi ve çok daha güzel maaşım olan bir işte çalışıyorum."

Screenshot at Feb 18 18-11-30.png
 

ECE KILIÇ

ece.jpg

Kendimi toparlamak, isteklerimi netleştirmek icin 2 saatlik İstediğin Hayatı Yarat Workshop'una katıldım. Daha workshop baslamadan pozitifenerjisi hissedilebiliyor. Zaten sonrasinda bir başladı Sevil Eskicioğlu, tutabilene aşk olsun! Her şeyi bu kadar kolay anlatan, herşeyden önce size inanan ve gönülden destekleyen biri var karşınızda. Zaman nasıl geçti anlamadım. Çok sevmediğim halde birçok kere notlar aldım çünkü her sözü değerli her sözu kenara yazılası cinstendi. Ben bu kadar kısa sürede bu kadar etkili bir workshop daha görmedim. Ekstraları da cabası! Şimdi ne istediğimi biliyorum ne yapmam gerektiğini de! Ve en onemlisi de kendime inaniyorum! Hayaliniz ne olursa olsun Sevil Eskicioğlu ile mümkün!

 

AYLİN ALKAN

FullSizeRender 11.jpg

Merhaba Sevil Hanım, yaşam koçu olarak sizi seçtiğim günden beri sanki hayatıma sihirliği değneğinizle dokundunuz. İçimdeki kasvetten olumsuz düşünceden depresif moddan hızla çıktım. Ruhum dingin bir seviyede hayatı sanki sevgiyle kucaklıyorum. Arkadaşlarım etrafımdakiler beni tanıyanlar “Sende bişey var çok sakinsin, çok mutlusun, çok değiştin” diyorlar bunları duydukça keyifleniyorum. Ve sizin öğretiğiniz meditasyonlara vizyonlara daha bir sarılıyorum. Ben çok şanslıyım ki sizinle tanıştım hatta bu bana kendimi çok özel hissettiriyor. Ben evrene ve yaratıcıya sizi çıkardığı için karşıma sonsuz teşekkür ediyorummmmmmm. Ve size sonsuz teşekkür ederimmmm.

 

SEHER ARSLAN

seher.jpg

Bu eğitim sadece finansal özgürlük ile ilgili değil, hayatınızı yeniden yaratma, kendi gücünüzü yeniden bulmakla ilgili. Burada öğrendiğim araçları hayatımın her alanına uyguluyorum ve muazzam değişimler yaşıyorum. Peki eğitimden sonra neler mi değişti? İstediğim maaşla işe girdim, gelirim inanılmaz arttı ve param artık benimle kalıyor:) Ekstra paraları kolayca yaratıyorum. Parayı seviyorum ve hayatıma kolayca davet edebiliyorum. Kendi değerimin farkına vardım, içsel huzurum, neşem, kendime olan güvenim farkındalığım çok çok arttı. Ve en önemlisi, hayallerime gidecek, yaratacak cesarete, güvene, güce ve kararlılığa sahibim. Benim hayatımda artık Sevil'den öncesi ve sonrası var, seni çok seviyorum❤ İyi ki karşıma çıktın sana duyduğum şükranı anlatmaya kelimeler yetmez :)

 

HÜLYA BESLER

“Yaşadığım zorlu geçen bir sürecin ardından, bundan sonra hayatımda her şeyin yumuşakça ve kolayca olmasına niyet ettiğim bir sırada Sevil’le tanıştık ❤
Karşıma çıktığı sıralarda yaşadığım bazı kötü tecrübelerden dolayı kişisel gelişime karşı ciddi bir direnç içerisindeydim çünkü bu konuda ciddi bir zarar gördüm ama bir yandan da yeniden o alanda ve doğru insanlarla olmayı arzuluyordum. Bu duygularımı Sevil ile paylaştığımda yap veya yapma demedi, şu an buradaysan içinde bunu isteyen bir tarafın var, sadece dene dedi... O an bu bana çok yumuşak gelmişti, zorlayıcı bir durum yok sadece deneyeceğim. Şu an geldiğim noktada ise; neredeyse tüm programlarına katılıyorum. ❤
Sevil’le çalışmaya başladığım andan itibaren kalbime dokunduğunu hissettim, yumuşak ama son derece prensipli tavrı, yaptığı işe tüm kalbini koymuş olması, sıcaklığı, samimiyeti ve daha önce bilgi sahibi olduğum ama takıldığım noktalardaki çözüm yolları, yöntemleri ve verdiği bilgilerle kişisel gelişim alanına olan direncim kırıldı ve gerçekten hayatımda gözle görülür değişimler olmaya başladı. Sevil’den öğreniyor olduğum ve öğrendikçe kendimi çok daha iyi hissetmeye başladığım en önemli şey ise hiç kimseye, hiç bir şeye değil sadece Evren’e ve kendime güven duyarak yaşamanın ne anlama geldiğini kavrayabilmek! Gerçek anlamda bunun ne demek olduğunu Sevil’le anlamaya ve hissetmeye başladım. Bunu anlamaya başladığınızda işte o zaman gerçek anlamda değişim başlıyor. Seni tanıdığım için şükürler olsun.
Teşekkür ediyorum”

 

SELDA UĞUR

2016 senesinde kendime verdiğim en güzel hediyelerden birtanesi İlişkiler Workshopuydu. Çok şey kattı ve çok güzel farkındalıklarım ve ilişki anlamında çok iyi yaratımlarım oldu....
Hali hazırda bir ilişkim vardı ve ben bu ilişkimi daha üst noktalara nasıl taşırım diye düşünürken ben bile farketmeden daha aşık bir adam karşımda duruyordu ilişkim olmasına rağmen WS ile birlikte bir sürü çıkma teklifi hatta evlenme teklifi bile aldım.
Her Salı heyecanla beklediğim bir programdı ve her seferinde yeni okyanuslara açıldık hep birlikte ve mucizeleri yaşadık Tanrıçalarla.
İlişkiniz olsun ya da olmasın mutlaka katılmanız gereken bir WS deneyimi ve bunu kendinize mutlaka armağan edin... Çok şey kazanacaksınız benden söylemesi... 
Sevgili Sevil, yollarımız kesiştiği için şükürler olsun.

 

DERYA CUMAOĞLU

IMG_9945.JPG

Tam da rehberlik dilediğim anda çıktı karşıma Sevil. Önce kurduğu muhteşem Şükür Maratonu grubuna dahil oldum, hayatımda fark etmediğim güzellikleri keşfettim. Sonra bireysel seanslara başladık ve hayatıma bir mucize gibi dokundu. Her seans kalbimi genişletti, ruhumu hafifletti. Sevil çok özel bir ruh, iyiki onu tanıdım!

 

GULSUM KABA

"Bu workshop hayatımda başta para olmak kaydıyla bir çok şeyi değiştirdi. Aslında sürekli yaşadığımız ama durup düşünmediğimiz olaylara farklı pencerelerden bakmamızı sağladı. Paranın bizim değerimizi göstermediğini, ki benim bu konuda hep korkularım vardı. Ve hepsinden yavaş yavaş kurtulmayı öğreniyorum. Değişim başladıkça olayları gördükçe kalbinizin atışı değişiyor, göğsünüz kabarıyor. Ve artık ipler benim elimde hayatımı ben kontrol ediyorum diyorsunuz o özgüven patlamasını tarif bile edemiyorum. Yaşamanız lazım kesinlikle :) Bu mucize yolculukta Sevil Eskicioğlu Özkal ile birlikte olmaktan çok keyif alacaksınız. Sevil'cim sana sonsuz teşekkür ediyorum."

 

ARZU YILDIRIM

"Finansal Özgürlük programında paranın ne demek oldugunu öğrendim. Evet hepimizin bildigimizi sandığımız ama aslında ne olduğunu tam olarak bilmediğimiz paranın gerçekten ne demek olduğunu öğrendim. Peki bu bana ne kattı; paramı kazanırken, paramı harcarken, paramı severken ya da sevmezken aslında konunun para olmadığını, konunun aslında ben olduğumu anladım. Sevil'in o şahane anlatımları, verdiği ödevlerle içimize bakmamızı sağlaması yolumu aydınlattı. Artık nereden gideceğimi biliyorum... Artı olarak her finansal özgürlük gecesi yaptırdığı meditasyonlarla dönüşümümüzü daha o an başlatması, daha kolay daha naif geçişler yapmamızı sağladı. Herşeyden öte en büyük teşekkürüm bana gücümün her an benimle ve bana yardimci oldugunu öğretmesi.. İşte bu hayatım boyunca minnettarlığımı sunacağım birşey.. Herşey icin teşekkürler Sevil..."

 

Size de İstediğiniz Hayatı Yaratmanız konusunda rehberlik etmek için buradayım. Beraber nasıl çalışabileceğimizi öğrenmek için bana yazın.