Olağanüstü ve Mucizevi bir koçluk çalışmasına hazır mısınız?

Merhaba Sevil Hanım, yaşam koçu olarak sizi seçtiğim günden beri sanki hayatıma sihirliği değneğinizle dokundunuz. İçimdeki kasvetten olumsuz düşünceden depresif moddan hızla çıktım. Ruhum dingin bir seviyede hayatı sanki sevgiyle kucaklıyorum. Arkadaşlarım etrafımdakiler beni tanıyanlar “Sende bişey var çok sakinsin, çok mutlusun, çok değiştin” diyorlar bunları duydukça keyifleniyorum. Ve sizin öğretiğiniz meditasyonlara vizyonlara daha bir sarılıyorum. Ben çok şanslıyım ki sizinle tanıştım hatta bu bana kendimi çok özel hissettiriyor. Ben evrene ve yaratıcıya sizi çıkardığı için karşıma sonsuz teşekkür ediyorummmmmmm. Ve size sonsuz teşekkür ederimmmm.
— Aylin Alkan
 
facefotom.jpg

Benimle Yaşam Koçluğu çalışmalarının içeriğini anlatabilmek için, bu yola çıktığımda sizlere (şimdiki ve gelecekteki danışanlarıma) yazdığım mektupta yer alan "verdiğim sözleri" paylaşmak istiyorum:

 √ Size "kim" olduğunuzu, gerçek gücünüzü hatırlatarak istediğiniz hayatı yaratmanıza rehberlik etmek

√ Para, İlişki (aile, sevgili, arkadaşlar, hatta kendinizle ilişkiniz), Kariyer, Beden konularında daha ileriye gitmeniz için önünüzdeki engelleri kaldırmak ve "daha motive, daha mutlu, daha keyifli" bir versiyonunuzu yaşayarak yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlamak

√ Öğretmek

√ Desteklemek

√ İçsel rehberliğinizin gücünü fark ettirmek ve spiritüel yönünüzü hatırlatmak

EFT, A Course in Miracles, Kundalini Yoga ve Meditasyonları, Vizyonlama ve daha birçok teknikle zenginleştirilmiş bu bambaşka deneyime ve içinizde daha fazlasını isteyen, hak eden, daha mutlu yaşamayı isteyen size "izin verin".

Aldığım eğitimler ve yolculuğum hakkında daha fazla bilgi için => Hakkımda ya tıklayabilirsiniz.

Sen insana gücünü ve ışığını hatırlatan ve anlayan, sevgi dolu süper bir yaşam koçu’ sun
— Sevim Yıkılmaz

 

İstediğiniz hayatı yaşamanız için size rehberlik etmeyi heyecanla bekliyorum.