Zihnimin susmasına, iç sesimi fark etmeme ve sezgi yeteneğimin hayallerimin ötesinde bir noktaya gelmesine aracı olan Kundalini Yoga benim vazgeçilmezim.
Şu anda hayal ettiğim hayatı yaşıyorsam, bunda Kundalini Yoga ve Meditasyonların etkisi çok büyük. Herşeyi o kadar kolaylaştırdı ve Evrenle beraber yaratımı benim için o kadar güzel bir noktaya taşıdı ki; bu teknolojiyi en iyilerinden öğrenmem ve sizlerle paylaşmam gerekiyordu.
— Sevil Eskicioğlu Özkal
 

Daha fazla enerjik olmayı, içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı ve karşılaştığın zorlukların üstesinden rahatlıkla gelmeyi ister misin?

KUNDALİNİ YOGA VE MEDİTASYON, HAYATINI DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN SANA YARDIM EDEN ÇOK GÜÇLÜ BİR TEKNOLOJİ

Kundalini "farkındalık", Yoga "sınırlı olan ile sınırsız olanın birleşmesi" demek. Kundalini Yoga, farkındalık yogası. Senin içindeki gerçek seni "Evrenin bireyselleşmiş hali olma / Evrenle bütün olma" halini sana hatırlatan; çocukluğundan beri kendini sınırlandırmana neden olan öğrendiğin kalıpları unutup gerçek potansiyelini ortaya koymanı sağlayan bir teknoloji.

Esnek veya güçlü olmak zorunda değilsin. Daha önce yoga yapmış olmana da gerek yok. (Ben de Kundalini Yoga ile tanışana kadar hiç yoga sınıfında bulunmamıştım:) ). İster genç, ister yaşlı, ister sporcu, ister kronik rahatsızlık çeken yani herkes bu muhteşem bilgi ve teknolojinin faydalarından yararlanabilir. Tek yapmanız gereken; bunu yapmaya açık olmak ve dönüşüme izin vermek.

Bu sene Mayıs ayı gibi iki sene önce yaşadığım ses nodülü problemimin tekrarladığını farkettim. Bu beni çok korkuttu; çünkü iki sene önce nodülden kurtulmak için çok ciddi bir çaba sarfetmiştim. Tekrar ses terapisi yöntemine başvurmam gerekecek gibi görünüyordu. Sevil ile konuştuğumda bedenimde özellikle boğaz çakramda bir tıkanıklık olabileceğini söyledi. Sevil ile özellikle bu bölgeyi güçlendirecek bir kundalini yoga seti yaptık. Sevil’in rehberliğinde yaşadığım bu yoga deneyimi inanılmazdı. İlk dakikadan itibaren inanılmaz bir rahatlama hissettim. Seti tamamladığımızda haftalardır boğazımda olan ağrının geçtiğini hissettim. Artık cok rahat bir şekilde acı duymadan konuşabiliyordum, sanki nodül o anda yok olmuştu. Doktora kontrole gittiğimde bu kadar kısa sürede hayal bile edemeyeceğim bir gelişme oldu. Doktor nodülün neredeyse sıfırlandığını söyledi. Bu benim icin gerçekten mucizevi bir deneyimdi. Bana bu deneyimi yaşattığı icin Sevil’e minnettarım.
Sevgiler,
— Sema

Kundalini Yoga ile en enerjik, en çok seni tatmin eden hayatı yaşamanı sağlayacak olan içindeki yaşam enerjisini uyandıracaksın.

Nefes teknikleri, hareketler ve meditasyon ile sınırsız potansiyelini fark edecek, istediğin hayatı yaşamanın önünde duran engellerini aşacaksın.

Gurmukh & Ben & Gurushabd

Gurmukh & Ben & Gurushabd

Kundalını yoga EGİTMENLİK EĞİTİMİ MEZUNİYET TÖRENİ'nden

Madonna, Cindy Crawford, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers gibi dünya starlarının yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa ve eşi Gurushabd. Gurmukh Kaur Khalsa'nın lider hocalığını yaptığı Kundalini Level 1 Teacher Training (New York City, Golden Bridge Yoga) eğitimini tamamlamak hayatımdaki bir dönüm noktasıydı. Şimdi bu teknolojiyi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. (Resimden de belli değil mi, ağzım kulaklarımda:))) )

Sevil ile 5 haftalık 10 ders kundalini yoga dersi yaptık. Hem fiziksel, hem ruhsal etkilerini daha ilk haftalardan hissetmeye başladım. Eskiden hiç esnek olmayan vücudum daha esnemeye başladı, dersler sonrasında kendimi çok enerjik, mutlu ve huzurlu hissediyorum. Hayatımda güzel yaratımlar deneyimliyorum. Tüm bu süreçte Sevil çok yardımcı oluyor. Beni dinliyor ve benim ihtiyaclarıma göre program ayarlıyor. Çok desteklendiğimi hissediyorum. Kendimi çok dengede hissediyorum. Her seansı güzel bir meditasyonla tamamlandırıyoruz ve sanırım en sevdiğim kısmı da bu. Kendi üzerimde çalıştığımı hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Kendimi böyle şımarttığım için de kendimle gurur duyuyorum. Yolculuğuma eşlik ettiği için ve kendi bilgeliğini benimle paylaştığı için de Sevile sonsuz teşekkür ediyorum.
— Seljan
 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BANA yaz