Mucizelere İzin Vermeye Hazır Mısın?

Amerika'da yaşıyorum ama sana iyi bir internet bağlantısı kadar yakınım:) Hem bireysel seansları, hem grup workshoplarını, hem de yoga derslerini online olarak sana evinin konforunda ulaştırmak ve senin içindeki potansiyeli ortaya çıkartarak hak ettiğin o muhteşem hayatı yaşamana rehberlik etmek için buradayım.

Bireysel Yaşam Koçluğu seansları, Bireysel Kundalini Yoga & Meditasyon dersleri veya Grup Workshopları hakkında sorularını aşağıdaki form aracılığı ile iletebilirsin. Mucizeler Kampı Bekleme Listesine kayıt olmak için de bana aşağıdan ulaşabilirsin. En kısa sürede email veya telefon üzerinden sana ulaşacağım. 

Bu arada Mucizelere İzin Vermeye başlamak için www.meditasyonum.com dan Ücretsiz Meditasyonları indirebilir, BLOG umdan motivasyon videolarımı izleyebilirsin.

Mail listesine kayıt olmayı unutma! Workshoplardan öncelikli haberdar olmak, kampanyaları kaçırmamak ve her pazartesiye enerjini yükseltecek motivasyon videolarım, öğrettiğim teknikler ile başlamak için kayıt ol. Sevgilerimle,

Sevil

“..you guided me, so I could find my way:)”.. Sayende yolumu buldum Sevil’cim:) ve hayatı bir başka yaşıyorum artık. Bolluk bereket içinde.
— Ceren Çiçen Karaca

BANA YAZ, SOR

Cep telefonu numaranızı da forma eklerseniz, daha kısa sürede sizinle iletişime geçebilirim.

İsminiz
İsminiz
Telefon
Telefon