Herşey hayatımın hayal ettiğim gibi gitmediğini kabul ettiğim ve bu istemediğim hayatı değiştirmenin benim elimde olduğunu hissetmemle başladı.
— Sevil Eskicioğlu Özkal
1aba21_fde0310f84cb4c3d8f51b3624c008cb1.png

Daha önce aldığım eğitimlere ek olarak 2015 yılında, “New York Times Bestseller” yazarı ve NY Times tarafından “a new role-model” olarak adlandırılan, Oprah Winfrey ve Dr. Mehmet Öz gibi ünlü isimlerin programlarında düzenli olarak yer alan, ünlü yazar, motivasyon konuşmacısı ve yaşam koçu Gabriel Bernstein’dan Yaşam Koçluğu, Kundalini Meditasyonları, Motivasyon Konuşmacılığı ve Yazarlık eğitimi aldığım “Spirit Junkie MasterClass”(SJM) programını tamamladım.

Yine Amerika'dayken, 4'ü bestseller 11 kitabın yazarı, Marianne Williamson'dan günümüz kadınının, kadın-erkek ilişkilerine ve problemlerine değindiği The Aphrodite Training -On The Convergence of Woman, Goddess and Lover- eğitimine katıldım. 2016 Ekim ayından itibaren, Marianne Williamson'ın New York ekibinde gönüllü olarak çalışmaya başladım ve muhteşem kadının ekibinde olmaktan onur duyuyorum! :)

Gabriel Bernstein ve Marianne Williamson’dan aldığım eğitimlerin yanı sıra; The Tapping Solutions filmi ile milyonlara Emotional Freedom Technique (EFT)’yi tanıtan best seller Nick Ortner’ dan EFT ve The Secret (Sır) filmi/ kitabında yer alan, “Düşünceler gerçek olur” sözüyle tanınan ünlü yazar Mike Dooley’den “Playing The Matrix” eğitimlerini aldım.

Hep en iyi eğitimleri alarak hem kendi dönüşümüme hem sizlerin dönüşümünüze en yüksek faydayı sağlamayı amaçlıyorum.

Bir diğer tutkum olan Kundalini Yoga ve Meditasyonuna olan öğrenme arzumu bir üst seviyeye taşıyarak, Madonna, Cindy Crawford, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers gibi dünya starlarının yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa'dan Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik eğitimini aldım. Gurmukh Kaur Khalsa'nın lider hocalığını yaptığı Kundalini Level 1 Teacher Training (New York City, Golden Bridge Yoga) eğitimini tamamlamak yine hayatımdaki bir dönüm noktasıydı. Bu muhteşem teknolojiyi sizlerle buluşturmaktan onur duyuyorum.

Benim "daha mutlu, daha enerjik, daha sevgi dolu ve daha akışta" olmam; isteklerime rahatlıkla ve güven içerisinde ulaşmam; Evren'in ve içsel rehberliğimin desteğini hissederek yaşamam üzerinde büyük etkisi olan, SJM, Erickson Koçluğu, Emotional Freedom Technique (EFT), NLP, Silva Methodu, Creative Visualization (Yaratıcı Vizyonlama) ve Kundalini Meditasyonlarını hem bireysel hem de grup çalışmalarında sizlere rehberlik ederken kullanmaktan büyük mutluluk duyuyorum 

Websitem, haftalık video bültenlerim ve sosyal medyanın yanı sıra, Mart 2016 tarihinden itibaren Milliyet Kadın/Pembenar yazarı olarak da yazılarımla sizlere ulaşmaktayım.

Bugün eşimle birlikte Amerika’da yaşıyorum ve hem Türkiye'deki hem de yurtdışındaki seanslarımı devam ettirmekteyim.

Sorularınız için lütfen bana yazın.

Sat Nam!

Sevil Eskicioğlu Özkal

Öncesi

İTÜ İşletme Mühendisliği son sınıfta başladığım iş hayatıma, 10 yıl süresince uluslararası şirketlerde çalışarak devam ettim. MBA eğitimimi 2012 yılında tamamladım. Tutkum olan işi yapma arzumla kurumsal hayattan ayrılmadan önce, uluslararası bir şirkette Operasyon Planlama & Raporlama Müdürü olarak çalışıyordum.

Tecrübe ve eğitimlerimin etkilerini gerçekleştirdiğim seanslarda da yaşamaktasınız:) Mühendislik eğitiminin verdiği analitik düşünme, derinlemesine analiz, çözüm - sonuç odaklılık yetenekleri ile Kişisel Gelişim ve Kundalini Yoga & Meditasyonu’nun spiritüel ve sınırsız yönler ile birleştiriyorum.

“İsteklerinize ulaşmanız, gerçek potansiyelinizi yaşamanız ve sevgi dolu, bütünleşmiş bir yaşam deneyimlemeniz için rehberlik etmek” vizyonuyla çıktığım bu yolda, hem sizleri yolculuğunuzda destekleyebilmek hem de kendi yolculuğumu sizlerle paylaşabilmek için www.sevileskicioglu.com” u kurdum.
— Sevil Eskicioğlu Özkal
 
 
 

ALDIGIM Eğitimler (Detay için eğitimin üzerine tıklayIN)

Basında Ben