Aldığım eğitimlerin bir kısmı hakkında detay bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sorunuz var ise, bana yazın

Spirit JUNKIE MASTERCLASS WITH GABRIEL BERNSTEIN

2si NewYork Times Bestseller 4 kitabın yazarı ve Oprah tarafından "new generation guru" olarak adlandırılan Gabriel Bernstein tarafından verilen, katıldığım eğitimde

- Spiritual Leadership (Being a lightworker)

- How to own your power 

- How to manifest

- Releasing Fear

- How to choose Love over Fear

- Listening Inner Guide

konuları ve daha fazlası, Kundalini Meditasyonları ve EFT teknikleri öğretildi. Bu teknikler bireysel seanslarımın, workshopların ve konuşmalarımın merkezini oluşturmaktadır.

Eğitime alanında uzman olan Rha Goddness (Move the Crowd), Dr. Lori Leyden (The Grace Process, EFT) ve Derek Halpern (SocialTriggers) konuşmacı olarak katıldı.


"Hayatın farklı taraflarının entegrasyonu -spiritüel ve bedensel, profesyonel ve romantik/duygusal - Günümüz modern kadınının yolculuğu" başlıklı eğitim, 6'sı bestseller 10 kitabın yazarı, Marianne Williamson tarafından verildi.

"Gücün ve Kırılganlığın,

Eril ve Dişil Enerjinin,

İşin ve Aşkın Kadının Kalbindeki Kutsal Tapınağında Hizalanması"

Eğitim sırasında

-Spiritüel, bedensel, profesyonel ve romantik taraflarımızın rekabet halinde olmadan, bir arada uyum içinde yaşayabilmesi konusu örneklerle tartışıldı.

-Neden ilişki yaşayamıyoruz? Neden ilişkilerimizde problemler yaşıyoruz? gibi temel konular konuşulmuş, ve en önemlisi nasıl çözüleceği üzerine bilimsel ve spiritüel teknikler uygulamalı olarak öğretildi.

-Konuk konuşmacılar Dr. Libby Weaver, Ph.D. ve Grace Gedeon, LLB eğitime büyük renk katmışlardır. Dr. Libby beslenmenin ve stresin kadın bedeni/hormonlar üzerindeki etkilerini açıklarken, Grace Gedeon, LLB  çocukken içinde büyüdüğümüz ailenin, yetişkin dönemimizdeki ilişki yaşadığımız kişileri seçerken ve ilişki süresince  nasıl biri olduğumuzu hangi şekilde etkilediği ve nelerin yapılabileceğini anlatıldı.

Soru-Cevaplarla beslenen eğitim müthiş bilgi, deneyim ve farkındalık sağladı ve şu anda İlişkiler üzerine yaptığım seans/eğitimlerin yapıtaşını oluşturmaktadır.

EFT / EMOTIONAL FREEDOM TECHNIQUE (Duygulardan Özgürleşme Tekniği) 

EFT yani Emotional Freedom Tehnique, geleneksel Çin tıbbındaki akupunktur yöntemlerine dayanan bir enerji çalışmasıdır. Akupunktur ile psikolojiyi birleştiren EFT ile sağlığınızı, finansal durumunuzu, ilişkilerinizi ve daha fazlasını iyileştirmeniz/düzeltmeniz mümkün. 

EFT nin yani genel adıyla Tapping'in çalışmasını şu şekilde açıklayabilirim:

Herhangi bir olumsuzluk yaşandığı anda (Specific Events, Travma) vücutta enerji akımlarında tıkanıklık olmaktadır. EFT yani tapping ile yapılan, tıkanıklığa uğrayan enerji akımlarının normal hallerine geri dönmelerini sağlamaktır. Böylelikle olayla bağlanmış olan duygusal durumun, bir etki anında tetiklenmesinin önüne geçilir ve kişi olaylar karşısında istemsiz duygusal ve fiziksel tepkiler vermemiş olur. Ağrı, finansal durum, ilişkiler, özgüven ve aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilen ve çok hızlı dönüşüm sağlayan bu tekniğe bayılacaksınız. 

Gary Craig'in oluşturduğu sistem, son yıllarda Nick Ortner tarafından hazırlanan The Tapping Solutions filmi ile birlikte çok daha büyük kitlelere ulaşmıştır. Birçok kişi fiziksel ve duygusal acılarının iyileşmesi için bu tekniği kullanmaktadır.

Nick Ortner, Dr. Lori Leyden ve Gabriel Bernstein'den öğrendiğim bu tekniği danışanlarımla paylaşabilmekten ve seanslarda mucizevi dönüşümlere kanal olabilmekten onur duyuyorum.