Tam da rehberlik dilediğim anda çıktı karşıma Sevil. Önce kurduğu muhteşem Şükür Maratonu grubuna dahil oldum, hayatımda fark etmediğim güzellikleri keşfettim. Sonra bireysel seanslara başladık ve hayatıma bir mucize gibi dokundu. Her seans kalbimi genişletti, ruhumu hafifletti. Sevil çok özel bir ruh, iyiki onu tanıdım!
— Derya Cumaoğlu -Oyuncu
IMG_4926.JPG

Bireysel Koçluk

Aylık, 3 Aylık veya 6 Aylık Seans Paketleri ile

İstediğiniz hayatın önündeki engelleri kaldıralım! AŞK dolu, BEREKET dolu, NEŞE dolu ve çok eğlendiğin, MUTLU HAYAT SENİN HAKKIN!

Yaklasik 2 yıldır kendimin peşindeyim. Tıkandığım birkaç noktayı çözmeye çalışıyorum. Kitaplar okudum, psikoloğa gittim, dinledim, konuştum. Her seferinde çok az şey çözebildim, her çözülme aylar alıyordu ta ki Sevil’in meditasyonları ve haftalık bültenlerine denk gelene kadar. Konular çok tanıdık ve çözümleri çok nokta atışı idi. Sevil’i tanıdıkça , 40 Gün Mucizeler Kampı, Yeni Yıl Ritüeli ve Finansal Özgürlük workshoplarını almaya başladım.
İş, arkadaşlık ve aile hayatımdaki sorunların aslında ne kadar ortak ama aynı zamanda ne kadar bize özel olduğunu gördüm. Bireysel seanslarla yola devam ettim ve mucizeler ciddi oranda hız kazanmaya başladı. İşimden memnun değildim ve sonunda ayrılmaya cesaret edebildim. Üstelik tüm tazminatlarımı alarak. Üstüne 2 ay tatil yaptım, yurtdışında ve yurtiçinde sürekli gezdim, çok güzel yerler ve uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm. Patronum müthiş bir teklifle geri geldi. 2 ay sonra onunla çalışmaya devam edecektim ama tam da benim istediğim şartlarda ofise bağlı kalmadan, hayatta diğer yapmak istediklerime zaman ayırarak ve üstüne iyi bir maaş alarak.
Borçlarımı temizledim , üstüne bir miktar param kaldı ve başka para kaynakları yarattım. Arkadaşlık ilişkilerimde artık çok daha rahatım. Gerçekten sadece çok sevdiğim ve yanlarında iyi hissettiğim kişiler var etrafımda. Enerjimi düşüren hiç kimse yok ve bu müthiş bir rahatlık. Şimdi beynim yaratımdan yaratıma koşuyor. Sürekli üretmek ve yaşamak istiyorum. En güzeli ise şu anki ruh halim ve kazanımlarımın henüz her şeyin başlangıcı olması. Her şeyin çok daha iyi olacağını çok iyi biliyorum
Teşekkürler Sevil, Teşekkürler Evren
— Melike Yılmaz
 
IMG_8505 2.JPG

"Online"

Mucizeler Kampı

40 Gün boyunca hergün yepyeni tekniklerle enerjini yükseltip MUCİZELERE izin vermeye hazır mısın?

ENERJİNİ YÜKSELTİP MUCİZELERE İZİN VERMEYE HAZIR MISIN?

EVREN isteklerini yarattı ve isteklerin şu anda seni bekliyor; hayalindeki iş, sevgi dolu ilişki, keyifli bir yaşam ve çok daha fazlası. Yapman gereken, "Enerjini yükseltmek, Evren'in enerjisi ile hizalanmak ve Mucizelere İzin Vermek".

40 gün boyunca her gün bir yeni teknik öğreneceğin ve enerjini yükselteceğin MUCİZELER KAMPI'na katıl ve MUCİZELERİ YAŞAMAYA BAŞLA.

11 EKİM 2018' DE BAŞLIYORUZZZ!

Sayfaya Git →

Hayatımda ne yapacağımı, nereye gideceğimi, nereden başlayacağımı bilmediğim bir dönemde Sevil’le karşılaştık. Tam dibe vurduğum bir dönemdi; acılarla biten ilişki, en yakın dostun intiharı, işimi kaybetmem, borçlar... Herşey bu kadar üstüme gelirken sadece ayakta kalabilecek çareyi arıyordum. Tesadüfen karşılaştığım Mucizeler Kampını tereddütsüz satın almaya karar verdim. İçeriğinden zerre haberim yok ama adı kamp belki birşeyler düzelir düzene girer dedim. Kamp yolculuğu başladı hayatım boyunca ilk defa birşeye istikrarla başlayıp bitirdim. Bu benim icin bir sınıf öteye geçmekti ve geçtim!
Mucizeler Kampı ile gerçek benliğime döndüm. Ölüm acısını, aşk acısını, parasızlığı, işsizliği tam 2 haftada dönüştürdüm.

Vizyonuma uygun o işi yarattım!!! Aşk acımı şifalandırdım. Ölüm, yalnızlık gibi korkularımın aslında yeniden doğuş olduğunu keşfettim. Bağımlılıklarımdan tamamen özgürleştim!
En güzeli Mucizeler Kampı benim ilk yardım çantam oldu! Ne zaman ki yürüdüğüm yolda düşüp bir yerimi kanatsam, kendime pansuman yapmayı ve çantadakileri kullanmayi biliyorum. Teşekkürler Sevil, Teşekkürler Mucizeler Kampı!
— Deniz Turkyılmaz
 

Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersleri

Bu muhteşem teknoloji ile hızlı dönüşümler yaşamak ve içindeki yaratım enerjisini uyandırmak için, bireysel derslerle sana rehberlik ediyorum. Dünyanın neresinde olursan ol, benden öğrenmek için tek ihtiyacın olan iyi bir internet bağlantısı;)

Evinin konforunda derslerine katılırken, senin ihtiyacına özel hazırladığım program sayesinde dönüşümlerin tadını çıkarmaya başlayacaksın.

Sevilden 5 haftalık 10 kundalini seansı paketini aldım ve bu kararım için çok mutluyum. Hem fiziksel, hem ruhsal etkilerini daha ilk haftalardan hissetmeye başladım. Eskiden hiç esnek olmayan vücudum daha esnemeye başladı, seanslar sonrasında kendimi çok enerjik, mutlu ve huzurlu hissediyorum. Hayatımda güzel yaratımlar deneyimliyorum. Tüm bu süreçte Sevil çok yardımcı oluyor. Beni dinliyor ve benim ihtiyaclarıma göre program ayarlıyor. Çok desteklendiğimi hissediyorum. Kendimi çok dengede hissediyorum. Her seansı güzel bir meditasyonla tamamlandırıyoruz ve sanırım en sevdiğim kısmı da bu. Kendi üzerimde çalıştığımı hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Kendime yaptığım bu yatırım için, kendimi böyle şımarttığım için de kendimle gurur duyuyorum. Yolculuğuma eşlik ettiği için ve kendi bilgeliğini benimle paylaştığı için de Sevile sonsuz teşekkür ediyorum.
— Seljan
 

YARATIM KULÜBÜ

Facebook'taki Yaratım Kulübü kapalı grubu;

*Kişisel Gelişim ile ilgilenen, 
*Kendi sınırlarından özgürleştikçe daha fazlasını yaratabileceğine inanan,
*Evren ile birlikte yaratımı öğrenmek, daha da ilerletmek isteyen,
*Enerji, Çekim Yasası ve Spiritüelliğe ilgi duyan,
-Kendini değiştirdikçe, hayatının değişeceğine inanan/inanmak isteyen
Ve SEVGİyi seçenlerin grubudur.

Yaratım Kulübü Facebook Grubuna Katıl →

 

FACEBOOK ŞÜKÜR MARATONU DESTEK GRUBU

Sürekli uygulandığında etkisini rahatlıkla göreceğiniz şükretme egzersizini günlük alışkanlık haline getirelim; birbirimizi destekleyelim; birbirimizden esinlenerek ve eğlenerek yazıp paylaşabilelim diye Facebook'ta sevileskicioglu.com üyelerine özel bir grubumuz var.

Şükür Maratonu Grubuna katıl→