Veee PEMBE KÜRE Sizlerle!

Size bundan bir yıl öncesinden bahsetmek istiyorum. Koray ile aramızda şöyle bir konuşma geçmişti:

Sevil: Ben dijital bir platform yaratmak istiyorum. Herkes kendi saatinde, kendi hızında istediği gibi kursuna katılsın, notlarını alsın, istediği zaman tekrarlasın. Aynı kursu alanlarla bir araya gelebilsin. Bana sorularını sorabilsin.
Koray: Çok güzel fikir, ismi ne olsun? (Ahh işte yılların Pazarlamacası :)) )
Düşünceler hızlıca zihnimden geçmeye başladı, sanki zorluyordum. Bir an Evrenle iletişime geçmek istedim, gözümü kapattım, ona sordum ve bıraktım.
Birkaç dakika geçmişti.
Masamızın üzerindeki kürelerimiz dikkatimi çekti. Gezdiğimiz her yerden aldığımız bize oraları hatırlatan ve güzel hisler veren kürelerimiz.

Sevil: İçinde küre olsun mu?
Koray: Güzelll... Olabilir; içinde renk olsun mu?

Sevil: Pembe Küre?
Tıpkı evlenme teklifi aldığım New York seyahatimizde aldığımız pembe küre gibi!

İşte PEMBE KÜRE o gün doğdu:)
Ve bugün size bu platformun artık sizlerin hizmetinde olduğunu söylemekten gurur duyuyorum! Tahmin edebileceğiniz gibi çok heyecanlı bir an benim için. Uzun bir yolculuğun sonucunda artık somut çıktıyı görmek. Sizler de benim gibiyseniz hemen sonuç görmeyi seviyorsunuzdur:) Bizim gibi karakterler için de uzun soluklu projeler oldukça zorlayıcı olabiliyor. Burada bahsettiğim sadece fiziksel yoğun çalışmalar değil, psikolojik zorlanmalar. Korkunun (Egonun) sesini sıkça duymak, Sevgin (ruhun) ve Heyecanın "Devam" derken; arkadan vıdı vıdı konuşan "Acaba"ları duymazdan gelebilip yoluna devam etmek.

Ben kendi sınırlarımdan özgürleştikçe, sizin de sınırlarınızdan özgürleşmeniz için rehber oluyorum.

Bu düşünce beni kolayı seçmemeye, bu düşünce beni korkularım yerine hayallerimi seçmeye, bu düşünce beni çıkan engellerde çözüm bulmaya ve bu düşünce sizlere bu ortamı ulaştırmak için bol bol çalışmaya taşıdı.

Şükran duyuyorum.

-Sizlerin öğrenme azminiz, istekliliğiniz,
-"Pazartesileri çok güzel oluyor da keşke her gün böyle bilgiler alsak" diye söylemeleriniz,
-Bir tarafınız "Ya boşver, mevcut durumda idare ediyoruz" derken, sizin yine de daha fazlası olduğuna ve daha fazlası olabileceğinize olan inancınız,
-İsteklerinizin hayatınızda var olması için gösterdiğiniz çabalarınız...

Beni bu uzun yolculukta pes etmemem ve devam etmem gerektiğine dair motive etti.
Korkunun ağır bastığını hissettiğim anlarda A Course in Miracles daki "Korku kendi gücüne dayandığının işaretidir" dersini hatırladım; meditasyon yaptım, Evrene sordum... 
Her sorduğum anda o gücü biraz daha hissettim, biraz daha heyecan duydum, biraz daha özgürleştim ve sonucunda:

Evrenle (seninle) birlikte beraber hayata geçirebildiğim Pembe Küre- Sana Özel Kişisel Gelişim Platformun artık yayında!


7/24 istediğin saatte ulaşabileceğin platformunda şu anda ücretsiz meditasyonların ve kursun seni bekliyor. Yapman gereken sitedeki form aracılığı ile kayıt olmak ve platformunun, sana özel kitaplığının, kurslarının tadını çıkarmaya başlamak.

Şu anda üye olduğunda;
-Mucizeler Kampı 40 Gün Enerji Videolarının İlk 3 Günü,
-Sabah Meditasyonu,
-Şelale ile Negatif Enerjilerden Arınma Meditasyonu ve
-Zero Mind Meditasyonu seni bekliyor!

Videoları izleyebilir, mp3 leri bilgisayarına/telefonuna indirerek her an dinlemeye devam edebilir, Facebook'ta size özel açtığım grupta yol arkadaşlarınla, benimle iletişimde olabilirsin! Bu dönüşüm yolculuğunda YALNIZ DEĞİLSİN!

Hazır mısın?

PEMBE KÜRE' ye ücretsiz katılmak için www.pembekure.com a tıklayın.

Pembe Küre'nin ve Mucizeler Kampı 40 Gün Enerji Videolarının hayata geçmesinde bana ilham veren ve destek olan başta eşim Koray Özkal' a, hem bireysel seanslarda hem grup workshoplarında yollarımız kesişen danışanlarıma, yazılarım ve videolarım aracılığıyla ulaştığım, tanıştığım sizlere çok teşekkür etmek istiyorum

Sizleri seviyorum.  

www.pembekure.com

Düşünceleriniz Değiştiğinde Dünyanız Değişir

Sat Nam,

Sevil