Evren'in Mesajı Var! :)

Bu haftasonu benim için çok önemli ve farklı geçti. Bundan 4 yıl önce "bana heyecan verecek ve enerjimi yükseltecek ne olabilir" diye Evren'e sorduğum bir anda aynı gün içerisinde Kundalini Yoga Eğitmenlik Eğitimi fikri önüme çıkmış ve heyecanı kalbimi sanki yerinden fırlatacak gibi olmuştu. Bugün bile düşündüğümde o anı ve nefes alış verişimin nasıl değiştiğini hatırlıyorum:)

Şu anda da nefes alış verişim ve heyecanım çok farklı çünkü şu anda o zaman deklare ettiğim isteğimi yaşıyorum: New York'ta Gurmukh'tan Kundalini Yoga Eğitmenlik Eğitimi. Bu haftasonu başlangıcı yaptık ve yol boyunca seninle çok şeyler paylaşacağımı biliyorum. 

4 yıl önce ben bunu isterken "nasıl"ına dair hiçbir fikrim yoktu. Hemen biraz araştırmaya başlamıştım ama Amerika'ya turist olarak gelsem bile eğitim süresince kalamıyordum, git gel yapabilir miydim? Çok pahalı olmaz mıydı? O zamanlar ne Amerika'ya gelip burada yaşayacağımı biliyordum ne de bunu nasıl yapabileceğimi. Geçen yıl Miami'de yaşarken orada açılan kursu duymuş bir tarafım "Git bak katıl geç kalacaksın" diye söylemesine rağmen (geç kalmak Ego'nun bana oynadığı en büyük korku hikayelerinden biridir), Evren'e bırakmış sormuş ve akışı takip ettiğimde "Hayır, ben hissediyorum bu eğitime ben NYC'da katılacağım" demiştim. Ve ne oldu:) Miami'deki eğitim Şubat'ta başladı ve biz Nisan'da buraya taşındık. Eğer o eğitime başlasaydım hem yarım kalacak hem de 2.000$'a yakın kaybettiğim bir para olacaktı.

Peki bu nasıl oldu? Benim için kolay mıydı bu yolda devam etmek, oradayken hayır demek; burada bu eğitime katılmak? Hem Evet hem Hayır.
Hayır çünkü EGO çok zihnimi bulandırıp beni şüphe, kararsızlık ve korkuya götürmeye çalıştı. EGO'yu dinlememeye çalışmak zordu.
Evet çünkü Evren'le iletişim kurduğum anlarda herşey rahatlıkla aktı. Evrenle hizalı attığım adımlar kolaydı.

A Course in Miracles'da dediği gibi EGO ilk konuşur ve EGOnun sesi yüksek çıkar. Ama EGO gerçek değil ve EVRENLE hizalandığında SENİN GERÇEĞİni ve SENİ MUTLU EDECEK YOLU bulabilirsin. 

Bu hafta sizin için Evren'e sordum ve Evren'in cevabını örneklerle açıkladım. Haydi o kararsız kaldığınız konuyu düşünün, Evren'e ne sormak istiyorsanız sorun ve bülteni izleyin. Aklınızda bir soru yok mu? O zaman Kasım ayı için, bu hafta için size mesajı ne onu duymak için bülteni izleyin.

Evrenin mesajını ve benim yorumumu dinlemek için videoyu haftanın bülteninde izleyebilirsin.

Düşüncelerinizi ve sorularınızı aşağıdan paylaşın!

Evrenle hizalı olduğunuz, keyifli hissettiğin bir hafta olsun❤️

Sat Nam,

Sevil