Yaratım: Ne İstiyorsun? Bu 3 Adımı Takip Et!

Bir yıldan uzun zamandır her pazartesi sizlerle buluşuyorum fakat ilk defa size aynı bültende 2 video aracılığı ile konuşacağım.
 
Daha önce birkaç defa son dakika bülten değişiklikleri yapmıştım. Bir anda meditasyonda "Bu hafta bunun üzerine konuşmalıyım" diye herşeyi değiştirdiğim zamanlar oldu.  Ama ilk defa bir bültenin içeriğine karar verirken bu kadar zorlandım.
 
Önce bir video çektim.. Ertesi sabah uyandığımda "Bunu değiştireceğim" dedim, yenisini çektim. Fakat bugün ise bir anda "İkisini birden sunmam" gerektiğini hissettim...

Bu haftanın ana konusu "yaratım yapmak". İstediğin şey ne ise onu nasıl yaratmaya başlayabileceğinin en temel adımları. Bunu herşey için kullanabilirsin; ilişki, para, sağlık veya belki de daha huzurlu bir ülke. İstersen ilk 6 dakikada bu adımları öğrenip istediğin konu üzerine uygulamaya başlayabilirsin.
Videonun ikinci kısmında (6. dakikadan sonra) ise bir birey olarak "Daha mutlu, daha güzel, daha huzurlu bir ülke" için sen kendinde neleri değiştirmeye başlayabilirsin bunun üzerine konuştum.

Mucizelerde büyük/küçük sıralaması yok, bu sıralama bir tek bizim sınırlı zihnimizde mevcut. Unutma değişim önce seninle birlikte başlar. Sen değişirsen dünyan değişir.

Bu sınırsızlığın ve bu gücün içinde şimdi ne yaratmaya karar veriyorsun? 

Düşüncelerini paylaşmak ister misin? Lütfen düşüncelerinizi benimle aşağıdan paylaşın!

Korkunun SEVGİYE döndüğü bir hafta olsun

Sat Nam,
Sevil