Netleşmenin Önemi ve Mucizeleri Yaşamak!: NYC Hayali 2. Bölüm

Biz bir durumdan mutsuz olduğumuz anda bizim için çalışan Evren çözümü orada hazırlar. Ondan sonrası artık bizim İSTEDİĞİMİZ şey ve onun frekansıyla hizalanma sürecimizdir. 

Biliyorum söylemesi yapmaktan kolay. Hele ki sevmediğin bir şartı yaşıyorken sevdiğin şeyin enerjisiyle nasıl buluşabilirsin??? 

Miami’nin bizim için yürümediği konusunda netleştikten sonra yavaş yavaş peki neresi olabilir düşüncesini hayal etmeye başladım. New York, San Francisco… Zaman içerisinde aslında şehirleri sayarken farkında olmadan yine kendimizi kısıtladığımızı ve çerçeveye odaklandığımızı fark ettim. Tıpkı ilişki hayal ederken karşı tarafın hissettirdikleri yerine fiziksel özelliklerine odaklanmak gibi:)

Bir yandan da aklımda hep bir sorgulama vardı:
-Acaba olacak mı?
-Acaba doğru tercih mi?
-Acaba New York a gittiğimizde mutlu olur muyuz?
-Acaba Miami’yi zorlamamız mı gerekli?
.........
Ta ki...
Netleşene ve Mucizelere izin verene kadar:) Çünkü mucizeler her saniye bizimle, onları duyabilmek ve fark edebilmek için ise "ego zihninden" çıkmamız gerekiyor;)

-Netleşmek ne kadar önemli? Şüphe nasıl akışa engel oluyor?
-Korku frekansından Sevgi frekansına nasıl geçeriz, isteğimizle nasıl hizalanabiliriz?
-Evrene nasıl bırakabiliriz ve gelen işaretleri duymaya kendimizi nasıl açabiliriz?

"Netleşmek, Evreni duymaya kendini açmak, Evren ile beraber akışta yaşamak/adımları atmak" neden önemli ve nasıl bu alana geçebilirsiniz?: Video bülteni izleyin

Geçen hafta ne istemediğinizde netleşmiştiniz haydi şimdi sıra ne istediğinizde netleşmekte:) O gerçekleştiğinde nasıl hissedeceksiniz / nasıl bir siz olacaksınız ve o frekansı yaşamak için bugünden itibaren neler yapmaya başlayabilirsiniz?

Lütfen sorularınızı, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi comments' ten paylaşın.

Duymak için sabırsızlanıyorum! (Facebook/Twitter kullanıcınızla veya sitede yeni bir kullanıcı oluşturarak yorumlarınızı iletebilirsiniz;) )

İsteğini yaşayan sen olarak hissettiğin bir hafta olsun!

Daha az kork, Daha çok SEV ve Daha fazla İZİN VER❤️

Sat Nam,

Sevil