Sen Çok Değerlisin! 3 Adımda Sınırlarını Çiz, Daha Mutlu Ol

Siz de "Hayır" demekte zorlananlardan mısın?

"-Şunu yapabilir misin? Sinemaya gidelim mi?...

""İstemiyorum", "Katılamayacağım" veya "Uygun değilim" diyemediğin için; ya birşeyi zorla yapıyor ve mutsuz oluyor ya da gitmemek için bahaneler üretip, yalan mı söylüyorsunuz?Kısacası "Sınır Çizmekte zorlanıyor musunuz?"Peki ne yapıyorsunuz?

"Haydi bu seferlik de olsun, bir dahakine yapmayacağım" diye geçiştirip, daha sonra tekrar aynı şekilde davrandıkça kendinize mi kızıyorsunuz? Yoksa,"Yoksayayım", "Dur ben pozitife yani istediğime bakayım da, o da anlar, gerekeni yapar" diye kendinizi mi oyalıyorsunuz?

Size bir haberim var:

Siz birşeyleri değiştirmediğiniz sürece, siz sorumluluğu almadığınız sürece benzer sıkıntılar devam edecek çünkü Evren sizin özgürleşmenizi istiyor. İlişkilerinizi korku enerjisiyle kurmayın, kendi ruhunuzu yaşamaya izin verin diye siz değiştirene kadar benzer durumları size yaşatmaya devam edecek;)

"Sevil evet haklısın fakat ne yapacağım bilmiyorum" diye soruyorsanız eğer; bu haftanın bülteni tam sizin için. Adım adım sınırları nasıl çizebileceğinizi öğrenecek ve aslında iki taraf için de daha sağlıklı olacak bir ilişki için üzerinize düşeni yapmış olacaksınız.

Enerjinizi çeken, size hizmet etmeyen, yapmak istemediğiniz halde yaptığınız, "Hayır" demek istediğiniz halde "Evet" dediğiniz durumlar var ya; işte onları bugünden itibaren dönüştürmeye başlayacaksınız. İhtiyaç ve korku enerjisiyle bir birliktelik yerine, sevgi enerjisiyle - özgür bir şekilde - ilişkiler için 3 Adımda Sınırlarınızı nasıl çizebileceğinizi açıkladığım videoyu izleyebilirsiniz.

Lütfen sorularınızı, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdan paylaşın. Duymak için sabırsızlanıyorum;)

Sınırlarınızı Sevgiyle Çizdiğiniz, Özgür Hissettiğiniz bir hafta olsun!

 

Daha az kork, Daha çok SEV❤️

Sat Nam,

Sevil