Çekim Yasasına İnanmak Mı İstiyorsun? 😍

24-25 Aralık'ta gerçekleştireceğim Yeni Yıl Webinar'ı için hazırlık yaparken eski not defterlerimi karıştırdım. Hani vardır ya ufak ufak notlar alıp saklayabileceğin. Ve aşağıdaki sayfayı okurken mutluluk gözyaşlarımı tutamadım:)

IMG_1618.JPG

Kendimi bir yandan motive etme çabam, diğer taraftan Ego'nun beni şüpheye düşürme çabası ve sonra benim "Ben düşünücem, o bir şekilde gerçek olacak" demem:) 
Ve bu yazıdan tam 5 ay sonra Koray ile tanıştım, tanışmamızdan 5 ay sonra evlenme teklif aldım. Eğer o tarihte motive etmeseydim kendimi, eğer aşk ve ilişki hayalim için kendi üzerimde çalışmaya devam etmeseydim... 

2 önemli notum var bu hafta senin için. Bu hafta ne zaman enerjinin düştüğünü fark ettin bunları hatırlamanı istiyorum:
1- Çekim Yasası her zaman çalışıyor:
"Yaratamıyorummm" dediğin zamanlarda bile yaratıyorsun! Evet belki istemediklerini yaratıyorsun fakat asla "yaratamaman" mümkün değil. Bu işin açma-kapama tuşu yok. "Ben şimdi bununla ilgilenmeyeceğim, şimdi biraz negatif takılayım ama bunları yaratma sen, sonra bakarız" diyemiyoruz:) Her zaman her saniye hatta şu anda bunları okurken de yaratmaya devam ediyorsun. O yüzden ne düşündüğüne dikkat et. Biliyorum "isteklerin" var. Peki düşüncelerin isteklerinde mi, yoksa ...?

2- Çekim Yasasına inanmanın bir tek yolu var, o da geçmişi referans almak:
Ara ara şüpheye düşebilirsin! Tabiii ki:) Ben hiç düşmedim mi sanıyorsun?
Bu iş "Hadi ben şimdi arkadaşımın aramasını isteyeyim, o ararsa çekim yasası varmış diyeceğim" demekle olmuyor. Ya da "Bir yıl içerisinde istediğim işi yaratırsam inanacağım" demekle de. İçinden bir ses buna inanıyor, yoksa zaten bunu okuyor olmazdın. Anlıyorum zihnine delil bulmaya çalışıyorsun çünkü dokunabileceğin bir kanıt daha rahat ettirir değil mi? Onu bulmanın yolu da geçmişte yaşadığın şeyleri düşünmek.
-Nasıl hayal ettiğin kişi ile bir anda karşılaşmıştın
-Tam bir destek isterken işler senin için yoluna girmişti
-Çok zorlandığın bir anda o istediğin tatile gidebilmen için para gelmişti
..........
Sen çekim yasasını şu anda teste sokarsan, yüksek ihtimalle olacak şeyin olmasını zorlaştıracaksın; çünkü hep "Ya olmazsa ya olmazsa ya olmazsa" diye düşüneceksin. Ve istediğin "olması" iken, sonuç "olmaması" olduğu için de "Yaaa bak olmadı işte" diyen Ego'nun moralini bozmasına fırsat vermiş olacaksın. Çünkü Çekim Yasası ne istediğini değil, neye enerjini verirsen (neyi düşünürsen) sana onu getiriyor.
Bu hafta senden en az 5 tane örnek bulmanı istiyorum; geçmişten. Çekim Yasasının çalıştığını gösteren;) Ve ne zaman bir şüpheye düşsen bunları hatırlat kendine.

Ve lütfen benimle paylaş. Çok heyecanlı:) Hem bak buradan yazarsan, ileride Ego unutturmaya çalıştığında buraya bakıp hatırlayabilirsin de;)

Listeni benimle aşağıdan paylaşabilirsin.
xoxo

Sevgilerimle,

❤️❤️❤️
Sat Nam,
Sevil

 

Sen değişirsen dünyan değişir

Bu videonun daha çok kişiye ulaşmasını sen de ister misin?
Aşağıdaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsin.