Enerjini Değiştirmek İçin Bugün Objeni Seç 😉 ve Mucizelere İzin Ver 😃

Yaklaşık 6 yıl önce MBA sınıfında bir arkadaşım Amerika seyahatinden dönmüş ve bana New York kartpostalı hediye etmişti.

Karta her baktığımda beni içine çekiyor, beni çağırıyordu. Yüzümde aşık olmuş gibi aptal bir gülümseme oluşuyordu:)) Sevgi enerjisi ve eğlence hemen beni sarıyordu!
Çok güzeldi bakması ama çekmeceme koymuştum kartı, ne de olsa oralara tatil için bile gitmek uzak (!!!) bir ihtimaldi;)

Kendimi sınırlandıran düşüncelerden özgürleşip, mucizelere izin vermeye başladıkça hergün mucizeler yaratıyor ve bu keşfettiğim güç, özgürlükten çok keyif alıyordum.

Fakat hergün her an inanılmaz iyi hissedemiyordum, tetikleyici faktörler (!) önüme geliyordu. Tam enerjim yüksekken karşılaştığım anlarda enerjimi düşüren biri vardı, fakat ben böyle olmasını istemiyordum. Çünkü biliyordum ki iyi hissetmek, eğlenmek ve sevgi enerjisi beni o hayal ettiğim hayata yaklaştırıyordu; negatif hissetmek değil.

Sonra, hatırladım;) Kimseye gücümü vermek zorunda değildim, enerjimi yönetebilirdim. Ve karar verdim; onu her gördüğümde, hemen gözümün önüne bu kart postalı getirecektim. Kart yanımdaysa ona bakacak veya yanımda değilse bile gözümü 2 sn kapatıp o resmi zihnimde görecektim. Hisler düşüncelerden kaynaklanır. Ben de o kişinin bende oluşturduğu his girdabını kesecek ve beni mutlu eden hislere yoğunlaşacaktım;) 

Bunu yapmaya başladım, ve daha ilk günden birşeyler değişmeye başladı. Biliyordum ben değişirsem dünyam değişir! Benim enerjim değiştikçe, o kişi alanıma girememeye başladı, ya da girdiyse bile beni etkileyemedi; çünkü artık o döngü kırılmıştı. 

Ve ben bu egzersizi yapmaya başladıktan yaklaşık 9 ay sonra ben New York'taydım, burada evlenme teklifi alıp Hollywood yıldızı tarafından Broadway'de alkışlanıyordum. (Üstelik 9 ay önce Koray hayatımda bile değildi)

Mucizeler her an bizlerle, Evren bizi desteklemek için her an hazır fakat bizim de üzerimize düşeni yapmamız lazım; istememiz / seçmemiz / önümüzdeki engellerden özgürleşip sevgi frekansına yükselmemiz.

O dönemlerden itibaren en favori hızlı enerji yükseltme yöntemlerini not alıp bir kutuya atıyordum; bir gün sizlerle paylaşmak için. İşte Mucizeler Kampı böyle ortaya çıktı.

Mucizeler Kampı'nın 3. gün egzersizi Objeni Seç, Enerjini değiştir i dinlemek için aşağıdaki videoyu izleyin. Kendinizi 40 gün böyle bir kampa almak ve bu 6 hafta boyunca soru-cevaplarda bana ulaşmak için kampa katılma fırsatını kaçırmayın. 14 Ağustos son katılım tarihi. Detaylar için buraya tıkla.

Düşüncelerini benimle paylaş! Buradan ulaşabilirsin.
 

Videoyu izle ve 40 Gün online Mucizeler Kampına katılmak istiyorsan buraya  tıkla.
Sorun var ise sevil@sevileskicioglu.com dan bana ilet. Unutma, son katılım tarihi 14 Ağustos!
Sevgilerimle,

❤️❤️❤️


Sat Nam,
Sevil

 

Sen değişirsen dünyan değişir

Bülteni arkadaşlarınla paylaşmak mı istiyorsun? Aşağıdaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsin.