Para ile ilgili bu sözde efsaneyi yıkma zamanımız geldi :) 💰

Para konusunda çalışmayı seviyorum çünkü paraya bağladığımız o kadar çoook anlam var ki, onları fark etmek, yıkmak ve ardından enerji akışına, yani paraya izin vermek beni inanılmaz büyülüyor:)

Hatta sana bir sır vereyim mi, eskiden yukarıda yazdığımı yazamazdım:) "Aman Tanrım, ya şimdi benim için paracı, para göz filan derlerse" diye içim içimi yer sonra da muhtemelen bir bahane uydurarak başka bir konuda yazardım sana. :)) Şimdi ise tam tersi, "Bolluk ve bereket senin doğuştan gelen hakkın, bunu yaşamıyorsan blokajların yüzünden, bunu dönüştürmek senin elinde" diye söylüyorum ve bunu öğretiyorum. Çünkü, eğer bu bolluk ve bereketi yaşamıyorsan, asıl o zaman zaten senin hakkın olan şeyi almamış oluyorsun.

Özellikle son 2 senede hem kendi üzerimde, hem danışanlarımın finansal özgürlük yolculuklarında bu konuda çalışıp, bir sürü blokajı yıktım. Paranın bir enerji olduğunu ve çekim yasasının para üzerinde nasıl çalıştığını tekrar ve tekrar ispatladım.

"Peki, madem para = enerji; neden herkes zengin olamıyor?"

Sana şunu söyleyebilirim, maalesef söz konusu para ise, hiçbir zaman konu sadece para değil:)))

Herkesinnnnn ama herkesinnn para ile ilgili düşünceleri ve önyargıları var. Ve sağ olsunlar bunu kendilerine saklamayıp ortaya saçıyorlar, biz de küçüklüğümüzden beri hepsini bir güzel alıyoruzzz ve onlar bugün de 7/24 bizimle beraber yaşamaya devam ediyor. Bunlar eğer ki güzel cümlelerse mesela "Bolluk, bereket doğuştan gelen hakkın" gibi, off muhteşem! :) Ama kabul et, çoğunlukla böyle değil.

İşte bu haftanın bülteninde para konusunda kendi üzerinde çalışıyorsan %100 duyduğun, düşündüğün, en az bir kez karşılaştığın bir efsane cümleyi yıkmak için karşındayım. 
Videoyu izle ve düşüncelerini lütfen aşağıdan benimle paylaş. 
-Ne fark ettin?
-Şu anda nasıl hissediyorsun?

xoxo
Sevgilerimle,
Sat Nam,
Sevil

Sen değişirsen dünyan değişir