Doğru yolda olduğunu gösteren 3 işaret

"Acaba doğru yolda mıyım?"
En son ne zaman sordun bu soruyu kendine? Bu sabah? Dün? Birkaç dakika önce? :))

İlişki yaratımı üzerine çalıştığım dönemlerde çok da yakın olmadığım bir kişi bana şunu sordu:
"Yaptıklarının işe yaradığını söyleyebilir misin?"
Çok mantıklı bir soruydu:) Çünkü baktığında dışarıda sonuç (ilişki) yoktu fakat ben bu yaratım, çekim yasası üzerine saatlerce konuşuyordum.
"Evet kesinlikle işe yarıyor" dedim, "İşaretler bana doğru yolda olduğumu gösteriyor."

Bebek doğana kadar bebeği görmezsin fakat onun orada olduğunu, onunla tanışmak üzere olduğunu bilirsin. 
İşte yeni yaratımının hayatına gelmeden önceki döneminde de bu işaretleri takip edebilirsin:

1- İyi hissediyorsan, doğru yoldasın
Hislerin en önemli "uyarıcı"n. Eğer iyi -keyifli, mutlu, seven, umutlu, pozitif beklentide- hissediyorsan, bu doğru yolda olduğunun işareti. Dirençte olmadığının, isteklerinin sana gelmesi için onlara izin veren bir enerjide olduğunun kanıtı.
Ne zaman "Şu anda isteklerimle buluşmak için doğru yolda mıyım?" diye sorarsan önce hislerine bak. 
Eğer yüksek frekansta hissetmiyorsan; enerjini değiştirmek için şükredebilir, Blog umdaki egzersizlerden yararlanabilir ya da Facebook grubumdaki videoları izleyebilirsin. Enerjini değiştirmeye başladığın anda isteklerine giden yola doğru hareket etmeye başladın demektir;)

2- Tatlı tesadüfler yaşıyorsan, doğru yoldasın
Yaratım Kursu katılımcılarından biri yazdı birkaç gün önce:
"Tam ben Venedik tatili istiyorum demiştim, TV yi açtım Venedik üzerine bir program çıktı karşıma"
Ben maddenin adına "tesadüf" dedim ama sen anladın, burada konu kesinlikle tesadüf değil:) Senin enerjinde olmayan hiç birşey alanına giremez. Aynı bu örnekte olduğu gibi senin hayal ettiğin yer bir anda karşına çıkıyorsa, bir anda güzel çift haberleri alıyorsan, bir anda terfi yeni iş bonus haberleri etrafında uçuşuyorsa gülümseyebilirsin; doğru yoldasın.
Demek ki enerji olarak isteğini aurana koymaya başlamışsın, devam et. Bu ne zaman senin dominant enerjin olacak, ne zaman isteğini hayatına getirecek boyutta kuvvetli manyetik etki yaratacak o istek hayatında olacak;)

3- Ufak filizler görüyorsan doğru yoldasın
Tıpkı bir çiçek ektiğinde onun filizlendiğini görmen gibi bazen yaratımının asıl sonuncu versiyonu gelmeden önce beta test versiyonları da önüne gelebilir:)))
İlişki yaratımı istiyorsan flört etmeye çalışanlar, ya da seni birileriyle tanıştırmak istediğini söyleyen arkadaşlar doğru yolda olduğunun işaretini veriyor demektir.
Ya da sen daha fazla berekete kendini açma enerjisine girerken bir anda yolda karşına çıkan bozuk paralar, ısmarlanan kahveler, normalde ödeyeceğinden daha az ödediğin alışverişler yine bereket enerjisi ile dans etmeye başladığının işaretidir.

2019'un ilk haftasında sen nasıl işaretler görmeye başladın? Ya da izin veren enerjide olmadığını fark ettiysen, enerjini değiştirmek için ne yapacaksın? Lütfen bizlerle aşağıdan paylaş. Duymayı & okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.
 
Bülteni paylaşıp arkadaşlarının da istedikleri hayatları yaratmalarına yardımcı olmak ister misin? Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsin.

xoxo

Sevgilerimle,
Sat Nam,
Sevil