Akışta ve Kolay Bir Hayat İçin "Meditasyon"

Daha önce meditasyonun faydalarını okuduğunuza, duyduğunuza eminim. Artık neredeyse “nasıl daha fazla para kazanırım?” sorusunun cevabında bile “meditasyon” u adımlar arasında görmek mümkün.

Biraz garip geldiğinin farkındayım çünkü alışık olmadığımız bir tavsiye. Herkes çok çalışmamız gerektiğini, xxx bilgisayar programlarını  öğrenmemiz gerektiğini söyler fakat kimse "Çocuğum bak birkaç dakika anda kalıp Evreni dinlersen hayatın bambaşka olacak, boyut atlayacaksın” diye söylemez:)

Sadece bir kaç temel faydasını sıralayacak olursam, meditasyon yapmak;

-Kan basıncını düşürür,

-Anksiyete ataklarını azaltır,

-Strese bağlı baş ağrısı, ülser, imsonia ve kas ağrılarını azaltır,

-Serotonin üretimini arttırır, duygusal modunu ve davranışlarını olumlu etkiler,

-Daha enerjik hissedersin,

-Yaratıcılığın artar,

-Bunalmış veya duygusal olarak tükenmiş hissettiğin anlarda iyileştirir ve sakinleştirir.

Ek olarak;

-Meditasyon yaptığında sakin ve neşeli hissedersin, bu da Evrenin enerjisi ile hizalanmana ve istediğin şeyleri daha kolay ve hızlı yaratmana yardımcı olur.

Eğer “meditasyon” kelimesi size de;

-KENDİNİ DIŞ DÜNYAYA KAPATMIŞ İNSANLARA AİT, HİNDİSTAN'DAKİ İNSANLARIN YAPABİLDİĞİ, UYGULAMASI ZOR :))  bir şey gibi geliyorsa;

-“BEN BEYNİMİ SUSTURAMIYORUM Kİ” diyorsanız, ama yine de bu mucizevi şey hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsan; videoyu izleyin.

Çünkü herkesin hemen şu anda uygulamaya başlayabileceği şekilde meditasyonu adım adım anlatıyorum.

Çünkü size yukarıda yazdığım herşeyi ben de söylüyordum, fakat sizlerle paylaştığım şekilde adım adım, -duyduğum zamanlarda içimden bir sesin “sen de denesene” dediği- meditasyonu hayatıma dahil ettikçe Evren’le hizalı olmayı, içimdeki müthiş gücü ve isteklerimin nasıl hızlı ve kolay gerçekleştiğini gördüm.
Meditasyonun faydalarını gerçekten yaşamak istiyorsanız; düzenli yapmanız gerekiyor. Günde sadece birkaç dakika ile başlayın. İlk başlarda zorlansanız bile, daha sonra günün en keyifli dakikaları olacağına söz veriyorum. 

Lütfen sorularınızı, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi comments' ten paylaşın.

Duymak için sabırsızlanıyorum! (Facebook/Twitter kullanıcınızla veya sitede yeni bir kullanıcı oluşturarak yorumlarınızı iletebilirsiniz;) )

Akışta ve çok eğlendiğiniz bir hafta olsun!

Daha az kork, Daha çok SEV ve Daha fazla İZİN VER❤️

Sat Nam,

Sevil