Seninle hayallerin arasındaki 3 yanlış düşünce 💬💬💬

Gel beraber bu hafta çok sık duyduğum, şahit olduğum 3 YANLIŞ düşünceyi yıkalım ve yerlerine DOĞRU düşünceleri inşa edelim. Hazır mısın? Başlayalım;)

Çok istersem olmaz
O kadar çok duyuyorum ki bu cümleyi.
Geldiği yeri anlamak zor değil: Daha önce çok üzerine düşünmediği bir isteği hızlıca gerçekleşmişken; çok istediği, üzerine düşündüğü, taşındığı isteği henüz gerçekleşmemiş...
"Çok istersem olmaz"
Yanlış!!!
Ben "ilişkiyi" de çok istedim, "Amerika'da yaşamayı" da, "müdür olmayı" da, "Dünya'nın en iyilerinden eğitim almayı" da, "yaşam koçu, kundalini yoga & meditasyon eğitmeni olmayı" da...
Çok istemen değil onun sana gelmesini engelleyen, istedikten sonrasürekli olarak "NEDEN OLAMAYACAĞINA" takılman, düşünmen, korkuları, şüpheleri, bahaneleri yani kısacası zihnindeki o isteğinin gerçekleşmesi ile aranda duran engelleri beslemen! "Daha az istediğim, düşündüğüm" dediğin isteklerinde ise muhtemelen istedin ama sonrasında üzerine saatlerce "NEDEN OLAMAYACAĞINA" kafa yormadın;) Yani direnç göstermedin! Olmamasının sebebi çok istemen değil, OLMAMASINA yönelik düşünceleri beslemiş olman. İstediğini ÇOOOOK iste! Onu hayal et! Onu hisset! Onu tutkuyla çağır:)

Çok korkuyorum, birşey yanlış
Adım attın, ya da atmak üzeresin; hayallerin seni heyecanlandırıyor ama bir yandan da çok korkuyorsun. Sonra da bir sorgulama hali başlıyor: "Acaba bunu yapmamalı mıyım?
Yanlış!!!
Tam tersine korkuyorsan, güzel haber: Doğru yoldasınnn! 
Korku, Ego'nun sesidir. A Course in Miracles der ki; "Ego ilk konuşur, yüksek sesle konuşur".
Ego'nun konuşuyor olması senin sınırlarının dışına çıktığının, farklı birşey yapma yolunda olduğunun işareti. Zaten eğer farklı birşey yapmazsan da farklı sonuç elde edemezsin öyle değil mi?
Korkuyorsan kendini tebrik et, doğru yoldasın! İlerlemeye devam et;)

Değişmesini istediğim şeyler var, onlar olana kadar "Mutlu Olamam"
Hepimizin değiştirmek istediğimiz, yeni yaratmak istediğimiz şeyler var. Hayata gelme sebebimiz bu; gelişim, yeni şeyler deneyimlemek.
Ama bunlar gerçekleşene kadar endişeli, stresli olmak = EGO.
Ego der ki; "Herşey yoluna girsin, ben huzurlu olucam"
Ruh der ki; "Ben huzurlu hissedeyim, herşey yoluna girer"
Yani isteğim gerçekleştikten sonra ben mutlu olabilirim düşüncesi kocaman bir
Yanlış!!!
En çok yapılan hata: Enerji seviyemizi değiştirmeden, enerjimizi yükseltmeden bir sürü şey yapıp o isteğimiz gerçekleştiğinde daha iyi hissedeceğimiz yanılgısında olmak.
Çok mutsuz, keyifsiz, stresli, korkular içindeyken bir ilişkin oldu.
Ne olacak?
Belki ilk bir iki hafta mutlu olacaksın "ilişkim oldu" diye. 
Peki ya sonra?
Çok geçmeden ya o ilişkinin içinde huzursuz olacaksın ya da zaten o ilişki devam edemeyecek.
Çünkü o iş, o ilişki, o para, o ünvan, o ülke bize mutluluğu getirmeyecek. Biz hangi enerjideysek o enerjideki olayları çekmek zorundayız. O yüzden işi değiştirsek de, başka kişilerle ilişki yaşasak da benzer şeyleri hissetmeye devam ediyoruz. Çünkü kendimizi değiştirmeyi atlıyoruz.
Önce biz değişirsek, önce bizim enerjimiz farklılaşırsa, önce biz mutlu olursak; daha da mutlu olacağımız şeyleri hayatımıza devam ederiz!
İlişkimi, işimi, Amerika'yı... hepsinin yaratımının ortak noktalarından biri "enerjimi çok yüksek noktaya & sevgi enerjisine" çıkarmış olmamdı.
Nasıl yapacaksın?
Çok şanslısın çünkü bugün Mini Enerji Kampı başlıyorrr! :)
5 gün boyunca tek amacı enerjini yükseltmek olan 5 farklı teknik öğreneceksin.

1. gün videosuna buradan ulaşabilirsin. 
Diğer günlerin videolarını da kaçırmamak için mutlaka aşağıdan ücretsiz kayıt olmayı unutma.

3 yanlış düşünce...
Hayatından götürdüğüyse, "seni orada bekleyen hayallerin"
Onları gerçekleştiremeyecek olsan hayal edemezdin. 
1- Çok iste
2- Korkuna rağmen devam et
3- Şu anda iyi hissetmeye başla, isteklerin ve çok daha iyisi sana gelsin


Bu 3 yanlış düşüncenin hangileri çok sık aklına geliyordu? Bu bülten neleri hatırlattı, nelere daha çok dikkat edeceksin, şu anda nasıl hissediyorsun lütfen aşağıdan paylaş benimle.

Bülteni paylaşıp daha fazla kişinin bu yanlışlardan özgürleşmesine yardımcı olmak ister misin? Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsin.

xoxo

Sevgilerimle,
Sat Nam,
Sevil


Sen değişirsen dünyan değişir