Aşk enerjini düşünüyorsan, evinde bunlara dikkat et! 💔

IMG_9755.JPG

Geçen hafta evdeki enerjimizin para ile ilişkimizi nasıl etkilediğini konuşmuştuk. (Feng Shui ile bereket enerjine akupunktur yap)

Bu hafta evdeki hangi yanlışların AŞK enerjine zarar verdiğini ve AŞK ı hayatına davet etmek istiyorsan, neler yapman gerektiğini konuşalım:

1- Yatak odasındaki resimler, biblolar; tek enerjisi mi yayıyor çift enerjisi mi? Tek kendi resimlerin mi var ortalıkta, yalnız kadın tabloları? Eğer yatak odana foto koymak istiyorsan, ya da biblo / heykel, çift enerjisi yaydığından emin ol. İlişki yaratımı üzerine çalıştığım zaman bunu öğrendiğimde hemen yalnız fotolarımı ortadan kaldırıp, vizyon olarak gerçekleşmesini istediğim bana güzel enerji veren çift fotoları koymuştum;) (Tüyo: Sevdiğin romantik filmdeki çiftin resmini google'dan bulup koyabilirsin;))

2- Bu maddeyi uygulamak benim için de zor olsa da, uygulayabildiğimdeki farkı çok net hissediyorum: Yatak odasına elektronik aletleri getirme. Yatak odasında TV kesinlikle yasak:) Ama sadece TV değil, cep telefonu, bilgisayar, IPAD gibi elektronikler de yatak odasının enerjisi için iyi değil. Telefonun alarmı ile uyanıyor olabilirsin anlıyorum; o zaman ekranın ışığını minimumda tutup, sesi kapatıp, yatmadan önce/sabah ilk iş telefona bakmayarak zararı minimuma indirebilirsin;)

3- Yatak odasındaki çift enerjisini sadece resimler için düşünme. Yatağının yanında tek bir komodin olmasın. İki komodin, iki ışık... Yani ne olursa olsun, yatak odasında tek enerjisinden uzak dur. Çünkü sen dilinde "birini" hayatına davet ettiğini söylerken, enerjin "ben tek başıma rahatım, başkasına yer yok" enerjisi yaymasın;)

4- Yatak odasında yatağın çift görünmesine neden olan aynalardan uzak dur. Yani yatak odanda ayna varsa da yatağa bakmasın! Eğer böyle bir ayna varsa onu mutlaka kapat. Maalesef bir çok kıyafet dolabı yatak odasında yer alıyor ve üzerlerindeki aynalar yatağa dönük durumda olduğunda "çift yatak" enerjisi veriyor. Bu da 3. kişiler, aldatma enerjisi ya da ilişkiye müdahale olması için başkalarının enerjilerini davet etme enerjisi yayıyor (aile üyeleri gibi).

5- Yatağın odanın bir tarafındaki duvara tamamen yapışık durumda olması da yine uzak durmak isteyeceğimiz bir durum. Bir düşün, yatağa sadece bir taraftan giriş yapılmasını destekleyen enerji ne anlama geliyor; "tek kişiye yer var".

6- Yatak odasını havalandırman ve eğer çok ışık oluyorsa perde ile gün içinde kapalı tutman odanın yin enerjisi açısından faydalı. Çok fazla ışık, yang yani eril enerjiyi aktive edecektir. Bu da uykusuzluk ve dinlenememeye neden olur. Yatak odalarının yin enerjisinde yani "anda kalma, iyileşme, şefkat" enerjinde olmasını isteriz. 

7- Ve tabiki yatak odasının düzenli olması, enerjinin rahatlıkla akabilmesi olmazsa olmaz. Yatak odasında kullanacağın renklerin daha pastel tonlarında olmasını tercih et. Yin enerjisi için çok aktif uyarıcı renkleri tercih etme, yoksa sürekli bir huzursuzluk ve rahatlayamama durumunda kendini bulabilirsin. Bunun da tabiki bir istisnası var;) Eğer ilişkinde tutkunun bittiğini, azaldığını hissediyorsan, dengeli olacak şekilde kırmızı rengi yatak odanda kullanabilirsin.
 
BONUS: En sık giydiğin renk ne?
Üstüne siyah renk giyme. 30 gün boyunca bunu test et:) Pantolonda siyah rengi tercih edebilirsin fakat kalbinin / kalp çakranın üzerine siyah renk giyme; pembe, yeşil, kırmızı, beyaz, mavi tonlarındaki bluz ve gömlekleri tercih et. Kalp çakranı kapatmadığını, sevgi / aşk enerjisini kapatmadığını hem kendine hem Evren'e göster;) 

Ne düşünüyorsun? Evinde, yatak odanda farkında olmadığın AŞK enerjisini iten şeyler var mıymış? Bunlarla ilgili ne yapacaksın?

Düşüncelerini lütfen benimle aşağıdan paylaş.


xoxo

Sevgilerimle,
Sat Nam,
Sevil

Sen değişirsen dünyan değişir

 

Bu yazının daha çok kişiye ulaşmasını sen de ister misin?
Aşağıdaki sosyal medya butonlarını kullanarak paylaşabilirsin.
Canlı Yayınlar, Soru-Cevaplar ve çok daha fazlası için seni de bekliyoruz! 
Yaratım Kulübü