İsteğin hazır, peki ya sen? 📦🏆🏡

IMG_1526.JPG

Hayallerine ne kadar hazırsın?
.............
O ilişkiyi, işi, zenginliği istiyorsun ve onlarla yapacağın şeyleri de hayal ediyorsun; hayalin geldi kapıda "Senin için geldim" dedi sana, "ne kadar hazırsın onu hayatına almaya?"

Zengin olmayı, çok paran olmasını hayal ediyorsun; peki onları nerede değerlendireceğini biliyor musun?
İlişkin olmasını, hayatını biriyle paylaşmayı hayal ediyorsun; peki hayatın, programın, günlük yaşamın, evin 2 kişilik bir hayata ne kadar hazır?
Yönetici olmak istiyorsun; peki ekibinle nasıl iletişim kurmanın en iyi yöntem olduğunu, en iyi sunumları nasıl yapabileceğini biliyor musun?
Çok meşhur olmak, tanınmak istiyorsun; peki enerjisel olarak göz önünde olmaya hazır mısın?

İsteklerini söylüyorsun, onların siparişini Evren'e veriyorsun; peki sen ne kadar o isteğine hazırsın?

İlişki yaratımı üzerine çalıştığım dönemlerde, bu soruyu ilk düşündüğümde "Tabiki canım!" diye cevap vermiştim. Fakat düşündükçe aslında "sevgiliye, ilişkiye" hazır olmadığım noktaları saptayıp, hayatımda değişiklikler yapmaya başladım.
Mesela, hayatım inanılmaz yoğundu. Sonraki ayın sonuna kadar her hafta sonu sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam programı; kimlerle buluşacağım, neler yapacağım belliydi. O zaman aslında ben Evren'e nasıl bir mesaj iletiyordum: "Sen zaten daha göndermeyeceksin, ben de dolduruyorum zamanımı"
-Bunu fark ettikten sonra plan yapmayı bıraktım mı? Hayır:) Ama, planlarıma bakarken bir anda birisiyle plan yapmak isteyecek olursam neleri iptal edeceğimi belirliyordum. Her haftaya bakarken artık "her an sevgilim olabilirmiş" enerjisini yayıyordum.

Ya da kendimi hep araba kullanıp gezerken hayal ederdim, ehliyet sınavını da geçmiştim, fakat gidip de ehliyeti teslim almamıştım. "Amannn arabam mı var şimdi gidip para vericem" diye düşünüyordum. Evren'e verdiğim mesaj "Arabam yok, daha olmaz da zaten, o yüzden boşveriyorum"
-Ehliyetimi Şubat ayında aldım, arabamı Aralık'ta

Borsada hangi kağıtlara yatırım yapmanın getirisi yüksektir? Neredeki evi hangi şartlarla satın alırsın? Kendi şirketini nasıl kurarsın? Muhasebeci, PR uzmanı kimlerle çalışmak istiyorsun? Sevgilinle yurtdışında ilk nereye tatile gideceksiniz, ne kadar bütçe ayırman gerek, pasaport gerekiyor mu? Tenis turnuvasına katılman için hangi ön şartları sağlamalısın?....

Bu hafta kendini "isteklerine hazırlama" haftası!

Ağzından çıkan her cümle, aldığın her karar; ya "isteklerinin gerçekleşeceğine" dair inancını gösteriyor ya da "amannnn daha olmaz zaten" diye düşündüğünü. İsteklerinin olacağına inanıyorsan, kendini ona hazırlarsın öyle değil mi?
-O eğitimi alırsın
-Evini / Eşyalarını hazırlarsın
-Spora başlarsın
............

İşin sırrı; Wayne Dyer'ın söylediği gibi "Believe it to see it" yani "Önce inan, sonra gör". Sen önce inanacaksın, önce inandığına dair işaretleri Evren'e göndermeye devam edeceksin; sonra da bunların tatlı tatlı sonuçlarını hayatında görüp tadını çıkaracaksın;) 

Şu anda hayallerine kendini hazırlamak için atacağın yeni adım ne?

Düşüncelerini lütfen benimle aşağıdan paylaş.

xoxo

Sevgilerimle,
Sat Nam,
Sevil

Sen değişirsen dünyan değişir

 

Bu yazının daha çok kişiye ulaşmasını sen de ister misin?
Aşağıdaki sosyal medya butonlarını kullanarak paylaşabilirsin.
Canlı Yayınlar, Soru-Cevaplar ve çok daha fazlası için seni de bekliyoruz! 
Yaratım Kulübü